Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Folyton mindenki azzal piszkál...

Folyton mindenki azzal piszkál, hogy próbáljam ki a maszturbálást, meg hogy miért nem fekszek le valakivel. Szerintem még ez nem nekem való. Nekik van igazuk vagy nekem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 19:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2008. jan. 25. 19:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenem...

Enedd el a mások ilyesféle piszkálódásait a füled mellett, egész nyugodtan. Mindenki maga érzi, hogy mire van felkészülve, migez elég érett. Ha te úgy érzed, hogy nem állsz készen ilyesmire, illetve nincs is szükséged rá, akkor az úgy van rendjén. Pláne 13 évesen. Igazán nem vagy lemaradva még semmiről.

2008. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan mond meg nekik h a te életed és a szexuális életedhez semmi közük

majd ha te ugy érzed h vágysz rá és kivánod akkor csináld ha jol esik de arra h velekivel lefeküdj tényleg ráérsz még éveket!!

2008. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen eked van igzad! 13 évesen túl korai a szex. A maszturbálásról meg annyit, hogy ha igényt érzel majd rá, akkor majd csinálod. Van akinél ez az igény hamar kialalul, van akinél csak később. És ez aztán végképp magánügy. Ezt a magad gyönyörére teszed majd, nem azért mert a barátnők ekőírják. Ugyan miről lennél lemaradva??
2008. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, nagyon szépen kérlek, maradj olyan , amilyen vagy, és harcolj a saját igazadért!!! Ha neked ez még korai, akkor korai és ezt vállald bátran!! Én öcsémet féltettem nagyon, mikor kamaszodott, hogy a társaság elzülleszti, de hál isten ő is "normális" maradt:-)

Nagyon kevés iylen értékekkel élő fiatal ember van, kérlek maradj meg.

Egyáltalán nem kell még szexelned, még vagy 3-4 évet ráérsz:-)

És mások hidd el most rontják el az életüket! Most nem érzik, de később be fogják látni, ha már minden mindegy lesz...

Majd te is megtalálod azt, akivel boldog leszel, akkor ha kész leszel rá.

És gratulálok hogy ilen vagy a mai világban, marad ilyen, neked van igazad!!!!

2008. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én probálok ilyen maradni de mindenki ezzel piszkál. én még naon fiatalnak érzem ehhez magam.
2008. jan. 25. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen engedd el a füled mellett, ne vedd fel, amit mondanak. A te dolgod, hogy éled az életed, tanácsot, véleményt adhatnak, de azt nem vagy köteles megfogadni, ettől még barátság a barátság!!

Vagy mosolyogv bólogass rájuk, és te belül tudni fogod, hogy te csinálod jól, és ők nem csinálják jól!!:-)

És lehet, most elvesztesz pár barátnak nem mondható egyént, de később te leszel boldogabb, hidd el:-))

2008. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Igazuk van az elöttem íróknak!Ráérsz majd akkor,ha úgy érzed eljött az idelye!Azonkívül hiába mondják az ellenkezőjét,hidd el nem élvezik a barátnőid sem ezt még!Csak menőségből csinálják,ami nem más,mint egymás ostoba majmolása!Nem akarnak kilógni az általuk menőnek tartottak sorából!Azt viszont egyik sem fogja bevallani,hogy valójában nem is jó nekik,max érdekes!Tudom magamról,hogy sok idő kell,hogy igazán jó legyen neked is,ne csak a fiúknak!Addig maximum érdekes!Viszont nagyon fontos a kölcsönös szerelem és a bizalom,amit majd érzel a fiú iránt!Különben közben csak azt érzed,hogy mit keresel te alatta,mikor neked ez nem is jó,nem is szereted,meg semmi!Jogosan éreznéd magad egy darab használati tárgynak,akit arra éppen használnak,hogy a fiúnak jó legyen,te meg akkor nem számítasz!Szóval várd meg azt a fiút,akivel szeretni fogjátok egymást és neked is meglesz rá az igényed!Lehet egy év múlva már találkozol is vele.Ha a fiú szeret téged,akkor viszont nem fogja sürgetni a dolgot!Fog várni rád hónapokat úgy,hogy csak csókolóztok és simogatjátok egymást!Aki meg azzal "zsarol",hogy ha szeretsz,akkor megteszed,az nem szeret!!Ez 100%!Ő csak az ágyába akar csábítani,aztán nemsokára lelépni végleg!Maradj ilyen amilyen vagy!
2008. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én ugy érzem eljött az ideje de mégsem...:D
2008. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van igazuk! Semmi közük hozzá hogy te mit csinálsz,és nincs joguk beleszólni.Ha téged nem érdekel a dolog akkor ne csináld! És amúgy meg mi az hogy mindenki?Ennyien tudják hogy te szexelsz vagy sem?Sztem ez mindenkinek a magánügye és senkinek nincs köze hozzá,kivéve persze a barátnőd vagy barátod.Sztem meg még nagyon ráérsz a szexxel!
2008. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!