Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önkielégítéstől elszakadhat a...

Önkielégítéstől elszakadhat a szűzhártya és ha igen, az gáz? 16/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem a kérdést. Mármint az első része még, oké, és arra a válasz igen. De hogy miért gáz, milyen szempontból, kinek, ki előtt... nem értem.
2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

igen, hát átszakadhat természetesen, hogyha valami szúró-vágó eszközt dugsz fel magadnak.


a kérdés második része értelmetlen. neked gáz? azt csak te tudod. nekem nem gáz

2011. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha durván nyúlsz a puncidba átszakadhat, de nem gáz!
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha olyan helyen élsz,ahol a szokásokhoz még ma is hozzátartozik,hogy házasság előtt nincs szex és ha nem vérzel az első éjszakkán,akkor megköveznek..nos ebben az esetben igen..gáz.
2011. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen átszakadhad a szűzhártyád.Azt csak te tudhatod, hogy gáz-e neked.Szerintem nem annyira gáz mert nem leszel terher, a szűzhártya igazából jelentéktelen.

Remélem segítettem :)

2011. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz
2011. jan. 23. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

A szűzhártya tényleg jelentéktelen, bár az itteni kérdésekből a mai fiatalok kb azt képzelik, hogy a szüzesség elvesztése horrorfilmbe illő, annyi vér lesz.(-.-") Ha az zavar, hogy "fizikailag" nem vagy szűz és ezért gáz, akkor ne aggódj. Sokan a sport miatt szakítják el.

Szóval nem gáz.

Az elsőre meg már választ kaptál.


19/L

2011. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsóban van az igazság, tényleg az zavar, de... mind1, köszi mindenkinek
2011. jan. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!