Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol tudnék életemben legelőszö...

Apanacsi kérdése:

Hol tudnék életemben legelőször csókolozni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:29
 1/6 anonim válasza:
Nálam.
2011. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A földön.
2011. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kor, nem? :D
2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez milyen kérdés hogy hol?

én special a házunk előtt csókolóztam először az első igazi szerelmemmel,az első hónapban volt az első csók a harmadikban már petting,negyedikben szex.


14/F

2011. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző válaszadó.. ez durva -.-" 4. hónap után?? Komoly? nah hát nah...


A válaszom: az első csók az nagyon fontos valakinek, valakinek meg nem. Ott csináljátok, ahol szeretnétek, teljesen mindegy: suliban, nálad vagy nála, téren, úton (nah jó, úton ne) XD Én spec. a suliban csókolóztam először óráim után egy francia óra előtt még 7-ben. Szerintem teljesen normális az is ,ha megbeszélitek, biztos megérti a lány/fiú. És még az is lehet, hogy ő fog kezdeményezni :D


És ha valami hibát elkövettek, akkor csak meg kell ismételni jól, nekem az első nem volt olyan jó, elbénáztam, de utána ismételtünk, ami felejthetetlen volt. És én inkább arra emlékszek, mint az első csók :))

2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:( fiú és szegedi
2011. jan. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!