Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi legyen a sorrend?

Mi legyen a sorrend?

Figyelt kérdés

Segítség! Pár napon belül lefekszünk a barátommal. Mi legyen a sorrend? Nyalás-szopás-majd utána a szex? vagy hogy???

előre is köszi! :]


2011. jan. 23. 19:40
 1/8 anonim válasza:
szerintem így tök jó lessz
2011. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha arra készen állsz, hogy lefeküdj vele, akkor ahhoz is felnőttnek kéne lenned, hogy te döntsed el, hogy szeretnéd.
2011. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Jézusom, ezt ne tervezzétek meg így előre, főleg ne itt terveztesd meg idegenekkel. Csináljátok ahogy jólesik. Amit éppen megkívántok, persze jó az orál előjátéknak, de majd jönnek a dolgok szépen sorban. Ha ez lesz az első szerintem nem is kellene egyből a szexre térnetek utána..
2011. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez már olyan mindegy...csináljátok úgy ahogy jólesik, nemértem mit kell ezen filózni.
2011. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez itt a SzüzetSzüntess Bt. - Mi megtervezzük önnek a tökéletes szüzesség elvesztés pillanatait, önnek már csak kiviteleznie és (el)élveznie kell.


Bocsi, de erre csak ez jutott eszembe :)

2011. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ennyire alaposan nem kell eltervezni, majd az jön magától! De azért sok sikert! :)
2011. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sZERINTEM ,NE TERVEZZÉTEK MEG ELŐRE SE AZ IDŐPONTOT SEMMIT ,MERT HA MEGTERVEZED AZ EGÉSZ ELVESZTI A VARÁZSÁT ,AKKOR A LEGJOBB H HA CSAK ÚGY JÖN MAGÁTÓL ...MERT EGYÉBKÉNT MIRE ODAÉRTEK BESTRESSZELSZ H ÚRISTEN..MOST EZT AKAROM...NE TERVEZZ ÉS Ó LESZ...DE MINDEKÉPP ELÖBB A PETTING MERT HA NE VAGY KELLŐKÉP FELIZGULVA NEM FOG MENNI ÉS FÁJ
2011. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Először szopás, aztán egy laza anál, aztán megint egy szopás, aztán dugás, aztán mellbe, aztán egy kis fisting, aztán egy kis kikötözés, vesszővés, aztán kölcsönös vibrizés, aztán egy kis meglepetés bukkake azzal a 10 pasival, akik eddig webcamon nézték az egészet a szomszéd szobában, aztán jöhet az a 10 lány, akik az ágy alatt rejtőztek, ők lenyalják rólad a cuccot, aztán egy döngölős gruppen, és ha lehet, akkor küldj egy meghívót! Antibéjbit ne feledd, mert óvszert nem viszek. pezsgőt, bilincset és kamerát.


Komolyra fordítva a szót: Ha itt kell megkérdezned a sorrendet, akkor még éretlen, lelkileg felkészületlen vagy. Ne feküdjetek le egymásal!

2011. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!