Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az hogy lehet hogy mikor...

Az hogy lehet hogy mikor "elvesztettem a szüzességem" akkor nem fájt, és nem is véreztem még 1 cseppet sem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondta, hogy fájni fog.. de egyáltalán nem fájt.. :)
2011. jan. 26. 23:48
 1/9 DJ_Whiteman ***** válasza:

Mindenkinél más a hatás:)

Van akinek nagyon fáj, van akinek nem annyira, és van akinek egyáltalán nem, mint neked :)

2011. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Köszönöm. :)

2011. jan. 26. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Van, hogy csak 2. vagy 3. alkalommal veszted el véglegesen és akkor vérzel egy picit.
2011. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eddig már 3 x feküdtünk le, és akkor sem volt se fájdalom se vérzés. Talán 1 csepp vér volt.. de több nem.. :)

De köszönöm a választ.

Csak hát kíváncsi voltam egy kicsit hogy, hogy is van ez. :)

2011. jan. 26. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy nem mindenki egyforma. És még az van, hogy egyesek szeretnek másokat ijesztgetni, rossz tapasztalatot (esetleg feltupírozva) elmondani, míg ahol minden rendben, azokról nem tudsz semmit.


Én két szüzességet vettem el, egyiknek se volt semmi panasza.

2011. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt,de én sem véreztem,de a kis ujjunk sem egyforma.Attól is függ hogy milyen a férfi mérete és milyen a tiéd,na meg mennyire voltál ellazulva,mennyire izgatott fel a fiú.Örülj neki hogy így történt:))
2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képzeld, az első nekem is teljesen rendben volt.
2011. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cintcsia válasza:
Én sem éreztem semi különösebbet mintha megsem történt volna egy gyakorlatilag normális..van aki ilyan...
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire figyel oda rád a partnered. Ha rendesen felizgat, meg minden, akkor nem érzel fájdalmat.. :)
2012. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!