Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítsem a szüzességem?

Elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 18 L vagyok. Eddig több barátom volt, de nem tudtam egyikkel se elveszíteni. Okolom magam és felelőtlenül belemegyek kapcsolatokba csak hogy ne fájjon az érzés h még szűz vagyok, de mindig mikor a szexre kerül a sor kerekt oldok Félek lehet aszexuális vagyok Mikor a fiú szexelni akar mindig behazudok neki vmit h bocsi de....vagy szakítok a legrosszabb h most is van barátom, nem akarok neki csalódást okozni de nem akarom elveszíteni.
2011. jan. 30. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elkezdeni a szexuális életedet, akkor ne tedd. Ahogy kapcsolatokba se érdemes úgy belekezdened, hogy "jaj, csak legyen valakim a látszat kedvéért".
2011. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Először is várj még 1-2 hónapot, ha elveszítenéd netalán ne csalódj a fiúban hogy csak arra kellettél neki, aztán ott hagy.. Előbb hangolódjatok össze, és engedd el magad=) persze ez rajtad múlik de nem kell félned, és védekezz ha arra kerül a sor!:)
2011. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha még nem vagy kész, ne menj bele csak azért hogy a pasinak jó legyen...ha nem tud várni úgysem jelntesz neki sokat...max otthagy a sex után..aztán meg bánhatod
2011. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Csak helyeselni tudok

Ha még nem érzed magad felkészültnek rá, akkor ne erőltesd (:

Ez az egész amugy is fokozatos. Csókok, simogatások, petting, és végül az aktus maga (:

Olvasgass a témával kapcsolatban.

2011. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
21%
Még jó!! Vagy hova tartogatod? nem tudod bekeretezni sem! vagy jó a paplan alatt masztizni?
2011. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Neked is azt mondanám, először a fejedben tegyél rendet utána jöhet a többi. Először is mi lenne, hogyha olyannal kezdenél kapcsolatot, akibe szerelmes, jó együtt lenni, tetszik neked, alig várod, hogy megsimogasson, megcsókoljon, stb. A leírásodból úgy tűnik nem igazán ez motivált a kapcsolatok kiépítésénél. Ha ezek megvannak idővel a szexet is kívánni fogod, főleg ha szép fokozatosan haladtok és nem durrbele már az első héten. Úgyhogy ne siránkozz, az meg hogy szűz vagy egyáltalán nem baj, de olyannak add, akit szeretsz. Egyébként tapasztalatból beszélek, sokáig azt hittem velem van a baj, hogy nem találok olyan fiút, aki megfelelne nekem, de kivártam, és meglett az eredménye, megtalált a szerelem és minden félelem is elszállt.....

24/N

2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Jó dolog az, nem kell félni tőle. :)
2011. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még jóhogy kell kefélni ,jössz velem ?
2011. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ne erőltesd.. ma minden erről szól: rohanj, töltsd be a vágyaidat- "rohanj a prédára, siess a vadra"

azután nagy kiégés jön pár év múlva.

Ha úgy érzitek egy életre megtaláltátok egymást, eljegyeztétek egymást - majd természetesn alakul, nem lesz gond, csak ölelés, és szeretet.

Semmiről nem késtél le. Nem vagy asexualis, hanem normális, felelősséggel, lélekkel gondolkodó fiatal lány. Jó, hogy még ilyen is van. Ezért a világ szép.

2011. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia ha gondolod megismerkedhetünk engem abszolút nem zavar hogy szeretnéd e vagy nem
2011. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!