Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mert van az, h mikor elvettem...

Mert van az, h mikor elvettem a baratnom szuzesseget es vartunk es minden klapolt buntudata volt mikor meg tortent a nagy esemeny!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert valamelyikőtök még kiskorú gondolom.
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Azeriel ***** válasza:
nem veled akarta elveszíteni 100% hogy igazam van!! vagy nem akarta még.hány évesek vagytok ?
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Norb66 ***** válasza:
Azért mert nem veled akarta elveszíteni, vagy nem is akarta még. Meg talán azért mert kiskorúak vagytok.
2011. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem voltál jó neki, többre számított, és utólag megbánta, hogy rád pazarolta el a szüzességét.
2011. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem nem vagyun kis koruak!es igen velem akarta elvesziteni ami nem ketseges!csak valaszt szeretnek kapni!
2011. febr. 1. 17:57
 6/18 A kérdező kommentje:
egyut vagyunk azota is ket eve folyamatosan!ha te kevesnek bizonyultal masoknak akor nem kel ram is kovetkeztetni!
2011. febr. 1. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Az ember eredendően jó és érzi mi a helyes. A házasság előtti szex pedig nem helyes dolog így megértem, hogy ezt érzi.
2011. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Norb66 ***** válasza:
Tudtam hogy ezt fogod mondani, de az a helyzet hogy a fogalmazásodból és a helyesírás hiányából pontosan látszik hogy jó hogy ha vagytok 11-12 évesek. És más oka a bűntudatának nem lehet, ergo hazudsz (ami szintén utal a korodra, hogy letagadsz mindent), biztos hogy nem veled akarta.
2011. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudod az nem ugyan az mikor nem jol es nem heljesen irok mint mikor a billentyuzetem nem magyar hanem Ukran es angol!es orulnel te annak ha anyira vagnad a nem anyanyelved mint en a tied tapos!
2011. febr. 1. 18:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem kapott rá engedélyt.
2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!