Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tippeket kernek hogyan szerezz...

Tippeket kernek hogyan szerezzem vissza a baratomat!?

Figyelt kérdés
15/L vagyok a volt baratom 22,szakitottunk a kor kulombseg miatt de en nagyon szeretem es minden nap csak ra gondolok,van olyan este hogy orakat sirok erte de o nem akarja ujra kezdeni mert neki a sex is a lenyeg egy kapcsolatban es nem akartam neki megadni a sexet...a pettingig majdnem eljutottunk csak rank nyitottak.
2011. febr. 3. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi,hogy ezt írom,de ha ő nem akarja,akkor nem lesztek boldogok

idő kell és elfelejted!

kitartás!

(én is voltam hasonló helyzetben,csak mi nem a korkülönbség miatt szakítottunk)

2011. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem ezt hagyd.

1. 7 év még a te korodba sok.

2. Ha tényleg szeretne nem érdeklte volna a sex, kivárta volna az időt és várt volna rád.

3. Jobban örülnél ha melletted maradt volna de csalna?

2011. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mar egyszer megcsalt:(

de egyszer azt mondta h szeret meg kellek neki,aztan meg h fiatal vagyok hozza:((

2011. febr. 3. 14:10
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Tudom,hogy most baromira rossz neked,nekem is volt ilyen,csak mi sem a korkülönbség miatt mentünk szét,mint ahogy az első is írta.Szakított velem egy srác,akit imádtam,és ő is szeretett,de nagyon különbözőek voltunk,rengeteget veszekedtünk,és ez neki az idegeire ment,így dobott.rengeteget sírtam és megfogadtam,hogy visszaszerzem.Nem voltunk rosszban,így viszonylag gyakran találkoztunk,felvettem a legszexisebb rucikat,irtó kedves voltam,MINDENT megtettem...Egyszer utána majdnem összejöttünk,volt csók meg minden,bizakodtam,de aztán mondta,hogy ő nem szeretné még egyszer megpróbálni ,mert ugyanaz lenne a vége megint.Rettenetes volt.Aztán véletlenül találkoztam egy másik sráccal,jóban lettünk,törődött velem,és szerelem lett belőle.Fél éve együtt vagyunk és nagyon boldog vagyok,pedig akkor nem hittem volna,hogy egyszer túlteszem magam a szakításon.

Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy jobb ha beletörődsz,bár tudom nagyon nehéz elengedni a reményt,de hidd el,ez a kapcsolatod azért ért véget,mert nem volt tökéletes,és valami sokkal jobb vár rád.Ezt tapasztalatból mondom.Nézz előre!:)


18/L

2011. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az utolsóval. :)

Én sem gondoltam volna, hogy túl teszem magam a volt barátomon, de sikerült. Idő kell hozzá, és le kell foglalnod magad. Sok sikert. :)

18/l

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszi a jo tanacsokat:)

remelem sikerulni fog elfelejtenem ot:(

2011. febr. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!