Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves 183 cm 115 kg (Rendsze...

Crusnik kérdése:

15 éves 183 cm 115 kg (Rendszeresen sportolok) Srác vagyok és egy csajnak se jövök be 37 SZER utasítottak már vissza és elég gáz sztem jó télleg nem vagyok egy szépség de vannak nálam csúnyábbak is szóval csak annyit hogy ez szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 02:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Fejezd már be, és menj aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

talán azért van, mert ilyen debil szöveged van, és ilyen debil sz@rságokon gondolkodsz, és ilyen hülye kérdéseket teszel föl.

Jóéjt!

2011. febr. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudsz írni. Helyesírásod nuku (se pont, se vessző, stb), gondolom elég műveletlen vagy. Tudod, a csajoknak nem ám csak az izomzat számít.

Másrészt gondolom külsőre sem a 115 kilós debellák jönnek be a csajoknak.

2011. febr. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Rendszeresen sportolsz, de mégis egy kövér "disznó" vagy, mint amilyen én voltam. Ha ezt beismered magadnak, akkor tudsz csak változtatni ezen.
2011. febr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Probalj meg nem a kiloiddal kitunni, hanem valami masban: intelligens, galans viselkedessel peldaul. Ha kituno tanulo lennel, a csajok rajtad lognanak allandoan, hogy segits a dogakban es a hazifeladatokban.

Amugy meg szerintem jobb, ha varsz meg 2-3 evet, addig is fogyj le es tanulj jobban.

2011. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Én nem leszek olyan mint a többiek.

Ha ilyen görcsösen állsz hozzá és még azt is tudod hogy hányszor utasittotak vissza akkor jó hogy nem fognak jönni.

Egyszer úgy is meg találod hidd el.

2011. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit sok vagy.Az én pasim 15 éves 175 cm és 65 kg.Érdemes lenne mással is megpróbálkoznod:)Hajrá sok sikert.Jah és amíg biztos nem vagy a dolgodban inkább ne is próbálkozz:P
2011. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy egy szépség - ezzel megválaszoltad a kérdésedet. Lehet h vannak nálad csúnyábbak is, de nekik sincs nagyobb sikerük a lányoknál.
2011. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem szupermodelleknél kellene próbálkoznod hanem 100 kg körüli csajoknál.
2011. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Minden,amit eddig olvastam,hülyeség.

Szerintem nem az számít hogy szépség vagy-e vagy sem,sem az hogy hány kiló vagy,hanem a viselkedésed! Ebben a mai világban annyi pasi van,aki tök bunkó,és nem tiszteli a lányokat. Neked egy olyan lány kéne,aki érzékeny,kedves és nem beképzelt,mint manapság az átlag..Nálam a kulcsszó az UDVARIASSÁG.Ha udvarias vagy,nem beszélsz csúnyán,de nem vagy egy nyápic(azaz hogy nem ijedsz meg másoktól)és nem viszed túlzásba a menőzést,akkor sokkal több esélyed lesz egy lánynál! A suliban engedd előre az osztályba befelé menet,légy vele kedves(most arról beszélek,akit kiszúrsz majd magadnak-biztos van valaki aki tetszik,nem?)

16/L

2011. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Előző, azt ne mondd, h egy csúnya srác ezzel bármire is menne nálad :)
2011. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!