Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk. Ha egy lány elmondja, h...

Fiúk. Ha egy lány elmondja, h még szűz, mért hajtatok rá még intenzívebben? Mit gondoltok róla? 17/L

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedek egy fiúval. Flörtölgetünk.... Kölcsönös a vonzalom. Rákérdez.... Én elmondom,h még szűz vagyok. És ilyenkor még inkább hajtanak rám és jobban tisztelnek.... (ezután rendesebbek velem/ vagy mint pl. a nem szűz barátnőimmel)Fiúk, vélemények? Ti hogy vagytok ezzel? És miért? Am. mindenki szerint csinos, szexi vagyok.

kort is légyszi


2011. febr. 5. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a korosztályodban már egyre több az a típus, aki fűvel-fával csinálja. Valószínűleg értékelik, hogy Te "még" nem vagy olyan. A "még"-et ne vedd sértőnek, nem tudhatom milyen leszel később.
2011. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki "tisztel" az komolynak gondolhatja a veled való kapcsolatot, másrészt talán jobbnak, ha érintetlen vagy a többi lányhoz képest.


Szerintem függ attól, hogy milyen periódusát éli az illető, mert aki csak élni akar, annak mindegy, hogy szűz vagy nem, de ha mondjuk jönne egy lány aki azt mondja, hogy szűz arra jobban figyelnék, hogy az első jó legyen neki mindenféleképpen, persze amúgy is, de ugye van különbség elsőre, és sokadszorra között.

Ha viszont komoly kapcsolatra vágyom akkor biztos, hogy előnyösebb számomra az akinek minél kevesebb ilyen élménye volt.

Viszont figyelned kell arra is, hogy nehogy csak arra menjen a fiú, hogy csak "leszakítsa a virágod".

22f

2011. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is fogok lefeküdni senkivel sem. Majd csak ha biztos leszek a dologban és szerelmes leszek valakibe, és akkor is csak miután már jártunk egy 1-2 évet......... Addig meg bulizgatok és kész. Am. várok még válaszokat.
2011. febr. 5. 12:40
 4/10 anonim válasza:
100%
Ismertem én is egy ilyen lányt, aki így gondolkozott, aztán egyszer leitatták és ketten megdugták...
2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
17 évesen már kicsit sok az az 1-2 év járás... Pláne ha ezt 20 éves korod után szeretnéd megcsinálni. Egy fiú aki elkezdett szexuális életet élni, nem fog huszonvalahány éves fejjel évekig várni egy lányra. És felesleges is lenne.
2011. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgyse bírnás évekig ha tényleg szereted
2011. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*bírnál
2011. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát komolyan, én ilyenkor már azt mondom h tisztellek, mert mostanság kicsit durva hogy ki hány évesen veszti el
2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dark Prophet ***** válasza:
Nagy a kategoriad kislany. Most az idealis kor neked a szuztelenitesre, es ezt nem degradaloan mondtam. Ha engem megkozelit egy lany aki 22 eves es meg szuz, akkor en megijedek tole, mert vagy baj van neki az emeleten, vagy picit fogyatekos talan. Tiszta lenezes nelkul, soha semmi nem fogja a tizeneves szexualis elmenyeket visszahozni. Utana mar nem olyan. Az elet nem all meg, addig eld amig lehet. Olyan konnyu ezt halogatni, aztan felebredsz 24 evesen h szuz vagy, es fele a pasinak emiatt nem foglalkozik veled. Masik felebol negyed meg akar dugni, masik negyed meg tokkelutott, eretlen, es alig van elete. Nem eri meg kockaztatni h elszalassz valakit aki igazan szeretne. Es 22 evesen en sem varnek mar egy lanyra 1-2 evet, az hulyeseg. Nincs jo szerelem szex nelkul, az szukseges hozza, kiegesziti azt. Parommal masfel eve jarunk es egyetert. Es o is 17 volt amikor szuztelenitettem. S azota imadjuk egymast es egy vadmacskat csinaltam belole es egyfolytaban egymasra vagyunk es mar osszekoltozest tervezgetunk:)
2011. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ne hallgass a sok erkölcstelenre Igen te vársz egy normális fiúra ez egy nemes gondolat és nem fekszel le minden jött ment emberrel

egyébként sokan csak azért mondják hogy feküdj össze mindenkivel mert irigységböl ök már elrontották az életüket és nem jó szemmel nézzik ha valaki még tiszta erkölcsös

2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!