Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Durex vagy Lifestyles és miért?

Durex vagy Lifestyles és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 22:20
 1/10 anonim válasza:
Durex az szakad gyakran,de lifestyle is elméletileg. Sokan a Masculan-ra szavaznak.
2011. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi múltkor a durex-et szándékosan alig tudtuk szétszakítani :DDD nem értme hogy lyukadhat ki
2011. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
pont nem egy selejtest kaptatok ki ennyi. :)
2011. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Durex, a biosztanárom szerint az a jó. xD :DD
2011. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

durex:


A nemzetközi szabványok azt írják elő, hogy a "kipukkadási tesztben" minden egyes óvszernek 18 liter levegőt kell megtartania. Egy Durex óvszer jellemzően 40 liter levegőt tud megtartani kipukkadás nélkül.


Mintaként kivett óvszereket megtöltünk vízzel a szivárgásmentesség ellenőrzésére. (A biztonság kedvéért havonta kb. kétmillió ilyen víztesztet végzünk).


És ha egyetlen mintának kivett óvszer is megbukik bármelyi teszten, a 432 000 darabos teljes gyártási sorozat ott marad a gyárban.


nem hiszem hogy olyan sok selejtes lenne... :D

2011. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi durexet használunk. Sose szakadt még ki. Felőlem használhatnánk más fajtát is, de barátnőm csak akkor nyugodt ha durexet használunk, mert ő csak ebbe bízik...

18/F

2011. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk a lifestyle szakadt ki...
2011. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mi a barátnőmmel öt éve óvszerrel védekezünk. Sok fajtát kipróbáltunk már. Kb 2 éve durex ultra thint használunk. A múlt héten kipróbáltuk durex fetherlate ultimát. Ez eddig a legjobb óvszer. Nagyon vékony, behatolásnál szinte nem is éreztem hogy van rajtam valami. Ajánlom mindenkinek.

Régebben használtunk Lifestyest is. Nekem nem jött be, tompábbak az ingerek benne.

2011. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
17%
Tényleg biztos jó a Durex!Azért vagyok most 6hónapos terhes!Soha egy percre sem tette be óvszer nélkül!!
2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lifestylet biztosan ne!
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!