Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudok ezzel csinálni?

Mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Vasárnap a kádban feldugtam magamnak egy picit az ujjam (kb az ujjam feléig) és azóta vérzik nem durván de vérzik. Valamikor most kéne majd megjönnie is. Mi lehet ez? MIt csináljak? Dokihoz nem merek menni és nem is szeretnék és anyának se szeretnék szólni(tuti kibukna mert ő még régimódi) ha nem csinálok semmi az jó? vagy valami krém vény nélkül?
2011. febr. 12. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem a körmöddel felsérthetted magad bellülről..


Nem fáj?


Ha az amire gondoltam (sebet okoztál magadnak) akkor irány orvos amíg nem fertőződik el..

2011. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ujjtül még nem szakad fel a szűzhártya, szóval nem erről lehet szó. Tényleg lehet,h ogy felsértetted magad, de akkor irány a doki, nehogy elfertőződjön. Én amikor 12 voltam, akkor dugtam fel először az ujjamat, kicsit több, mint félig, még sem volt semmi baj :)
2011. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt nem lehet itthon kezelni?marhára félek( a dokitólés anyától)
2011. febr. 12. 14:07
 4/7 anonim válasza:

Nem igazán lehet kezelni, mivel krémet NEM szabad használni!

Azt felejtsd el!!! Attól csak még nagyobb bajod lesz!

És ne félj :)

A doki bácsi nem harap, anyukád meg kénytelen lesz megérteni, mert visszacsinálni nem tudja.

2011. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ja és még valami.

Minél előbb szólj, menj el dokihoz, mert ha elfertőződik, akkor rosszabbul jársz, mintha anyukád kicsit megszid...

2011. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

más valami nem lehet?

nem lehetne h monjuk várok még egy hetet és csak utána szólok? nagyon félek

2011. febr. 12. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha érett vagy a maszturbáláshoz, akkor ahhoz is legyél érett, hogy elmenj orvoshoz!
2011. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!