Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha egy kapcsolatba...

Szerintetek ha egy kapcsolatban a lány is és a fiú is szűz mennyi idő a normális, amíg nem fekszenek le egymással?

Figyelt kérdés

Bocs, nem tudtam jobban megfogalmazni. Az érdekelne, hogy ilyen esetben mennyit várnátok? Már fél éve ismerjük egymást, de csak nemrég jöttünk össze.

És tudom, hogy ez egyénfüggő, csak a saját véleményetekre lennék kíváncsi. :)


20/L


2011. febr. 18. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tenném meg, amikor már úgy érzem, hogy megérett a helyzet. De először mindenképp a pettinggel kezdeném, majd szépen fokozatosan haladnék a cél felé. Hetek kérdése. Bár erről már lekéstem szerencsére :)
2011. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát szerintem ez nem időfüggő,amikor úgy érzitek mindketten,hogy itt az ideje megtenni akkor hajrá :) És csatlakoznák az első válaszolóhoz...szépen fokozatosan,nem kell fejest ugrani a mélyvizbe!De mindenképpen védekezzetek! :):)
2011. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

akivel elvesztettem még szűz volt és mi 1 hónapot vártunk... de ha úgy vesszük, évek óta ismertem, mert bátyám osztálytársa volt, és régebben sokat voltunk együtt, aztán kb 3 év kimaradással megint találkoztunk (közös baráti társaság) és nyáron összejöttünk.


... csak 2 hónapot jártunk :'D túlságosan különböztünk (és az ellentétek NEM vonzzák egymást egy idő után)


17/L

2011. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól is függ, hány évesek.

14 évesen lehet 2 évet is várni, de 20 körül szerintem már van egy ember annyira felnőt, érett testileg-lelkileg, hogy ha kívánja a szexet, akkor ne legyen előtte ilyen jellegű akadály.

Szóval szerintem ha megvan a szerelem, és a szexuális vágy, akkor a világ legnagyobb baromsága várni.

Minek? Mi értelme lenne?

2011. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
92%

Mi 2 évet vártunk. Tudom, hogy ez így soknak tűnik, de mi úgy csináltuk, hogy folyamatosan egyre többet engedtünk meg magunknak. Szóval először csak csók, aztán tapi, aztán szépen egyre több, míg már csak a szex maradt hátra. Én nem bántam, 18 évesen veszítettem el. Nem bánom egyáltalán azt a 2 évet, nem voltam még elég érett hozzá. Semmiről se maradtunk le, minden bepótolható. Nem vagyok híve a feküdjünk le egymással mert ciki szűznek lenni 18 évesen dolognak. Szerintem akkor tegyétek meg, ha mindketten fel vagytok rá készülve. És tényleg semmiről se maradtok/maradtatok le eddig.

20L

2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban 1-6 hónap járás után. Gondolom, hogy azért mindketten utánaolvastatok már a témának, esetleg valamennyire már ismeritek is a saját testeteket. Szóval először petting, aztán spontán amikor mindketten úgy érzitek, hogy mehet a dolog tovább, akkor menjen.
2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 18. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 16 és 15 évesen fél év után feküdtünk le egymással. Sok petting, és beszélgetés után.
2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
L/22 Én és a barátom is szüzek voltunk mindketten.7 hónap járás után mentünk bele a dologba.előtte felfedeztük egymás testét,pettingeltünk, és amikor már kezdtünk ennél többre vágyni akkor, elhatároztuk hogy megtesszük.de mivel akkor és ott nem volt rá lehetőség,ezért meg kellett szervezni,hogy mikor és hol...emiatt eleve kicsit feszültek voltunk mindketten,ő félt hogy nekem fájni fog,ezért elég nehezen ment.nem volt elég merev.de végül sikerült.Ezért azt ajánlom neked hogy ha pettingeltek és úgy érzed hogy eléggé fel vagytok izgulva mind a ketten,és nincs semmilyen akadály akkor tegyétek meg,és nem fogsz úgy izgulni mint ahogy mi,mert akkor már a vágy fog hajtani,és nem pedig a cél hogy elveszítsd...
2011. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!