Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Bőőőven lent!

Most mit csináljak? Bőőőven lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik csak van egy kis bibi van egy ikertesója! már egy ideje együt vagyunk de szex még nem volt köztünk!

1 hete mutatta be a családját és a tesóját aki anyira hasonlit rá hogy tényleg zavarba jöttem mert nem tudtam hogy melyik a barátom!

Pár napja este meglepiből átmentem hozzá és és elkeztünk pettingeli kicsit furacsa volt mert jobban szóritott magához és forrobban csókolt de azt hittem hogy ilyen napja van :D

És aztán megtörtént az első szex nagyon élveztem!!!

De miután végeztünk én megláttam a hátán egy anyajegyet ami eddig nem volt ott és ekkor leesett hogy ez nem a barátom hanem a testvére!

Hát én nagyon elszégyeltem magam ogy még a barátom sem ismerem fel!!

A tesója azt mondta hogy szeret engem és tudja hogy melette jobb dolgom lenne!

Most megmondjam a barátomnak hogy mit tetem vagy mit csináljak????

Vajon megbocsáltana??


2011. febr. 22. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Fake.
2011. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg FAKE :P
2011. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt jól megszívtad...azért szerintem valamiről csak fel lehetett volna ismerni a párod....
2011. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a volt egy anyajegy a hátán sztorit ugye nem a Paula és Paulina című sorozatból vetted kislány? Amúgy meg kamu!
2011. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki a kislány?? bocsi de hány éves vagy hogy ilyen baba sorozatokat nézel?
2011. febr. 22. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért te hány éves vagy? Már csak azért, hogy így beszélsz idegenekkel...Az emberek általában nem azért jönnek ide, hogy oltogassanak, hanem hogy segítsenek. Ha ez nem tettszik, akkor meg nem kell ide írkálni a kérdéseidet...
2011. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi hülye a válaszoló! Nem lehet több 12nél. Rögtön: ki néz ilyen "babasorozatokat". Ez oké, de ezt arra írtad, hogy megkérdezte, hány éves vagy. Ásd nagyon gáz vagy :D
2011. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!