Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon vérzik első szeretkezés...

Nagyon vérzik első szeretkezéskor a szűzhártya?

Figyelt kérdés

nagyon félek ettől, és nem tudom hogyan fog reagálni rá a barátom, ez nem taszító nektek fiúk?

meg mit kell csinálni, meg hogyan veszem észre hogy most vérzik-e vagy sem.. hajjh.


2011. febr. 23. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyén függő mennyi a vér, ha van egyáltalán. Van akinek pár csepp, van akinek több.


Nem fogod észrevenni ha vérzel, hacsak nem látod, de akkor sem kell semmit csinálnod.

De ezen felesleges görcsölnöd. Ez egy természeted dolog!


Mivel mit kell csinálni?

Ha túl vagytok az aktuson töröld meg magad egy zsepivel.

A lepedő meg legfeljebb mehet a mosógépbe.


Neki adod magad --> örülni fog.

2011. febr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem taszító, ha szeretsz valakit, akkor a menszesz sem az. Ne félj! :)
2011. febr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüzességem elvesztésekor nem a szűzhártyám érdekelt. Igaz nem is szakadt el azóta sem.
2011. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én például nem véreztem az elsőnél. Igaz utána letusoltam és akkor lehet, hogy pár csepp, de én nem vettem észre. Engem is aggasztott ez a dolog, de tudom, hogy szeret és ettől nem fog másképp gondolni rám. Ha meg annyira félsz, akkor törölközőt rakhattok magatok alá és akkor a lepedőt sem kell cserélni. (kevésbé feltűnő is)
2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se véreztem, de ne erre gondolj az első közben h jaj vajon most véres e a lepedő. Éljétek bele magatokat, egymásra figyeljetek, ha erre fogsz koncentrálni bestresszelsz és nem lesz jó élmény. Van aki vérzik van aki egyáltalán nem. Ha jó élmény lesz úgy is csak utána fogjátok észrevenni, és csak ki kell mosni a lepedőt.
2011. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lepedőre dobtok egy törcsit és szia, nem kell ezen parázni, ha nem egy analfabéta és tanult biológiát nem fog meglepődni.
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem véreztem egyáltalán. van aki vérzik de az se gáz. pár száz évvel ezelőtt pl komoly gondom lett volna h nem tudom bizonyítani h szűz voltam:)
2011. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!