Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az amikor elveszí...

Milyen érzés az amikor elveszíted a szüzességed?

Figyelt kérdés

Fáj vagy nem?Várom is meg nem is!!Kérlek segítsetek!!Lány vagyok


Csak normális válaszokat kérek

Aki bunkó,vagy bunkónak érzi magát az neis írjon!!!!


előre is köszii mindenkienk


2011. márc. 3. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként én elég korán veszítettem el a szüzességem, nem is a megfelelő emberrel, ráadásul nagyon fájt. Nem véreztem ugyan, de nem volt kellemes egy csöppet sem. Nem volt a legkellemesebb élmény, de valakinek abszolút nem fáj. 21/L
2011. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. márc. 3. 20:58
 3/10 A kérdező kommentje:
amm kösz a választ
2011. márc. 3. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Várj még vele, kicsit fiatal vagy. Én is ennyi idősen veszítettem el, de megbántam. Nem mondom, hogy ne csináljatok semmit se, pettingeljetek, élvezzétek egymást, de a szex még várhat. 21/L
2011. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nos, én 16 évesen vesztettem el, de már így utólag úgy érzem talán egy kicsit elkapkodtam. Nekem fájt eléggé. Ez lehet azért volt, mert nem oldódtam fel szex közben. Meg csak 3 hónapot jártunk, és így nem ismertem ki annyira, főleg h távkapcsolat volt :$ Én azt tudom javasolni, h csak olyannal feküdj le elsőnek akiben megbízhatsz és tényleg szeret. Ezeket lehet érezni egy pasin. Ez azért fontos, mert az első alkalom mindenkinek a legnagyobb emlék marad.

Ja és csak akkor feküdj le vele, ha te is teljes mértékig úgy érzed, h kívánod a szexet, mert akkor így nagy az esélye h nem fog fájni. Kíváncsiságból nem igazán ajánlom.

19/L

2011. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké értem!!!Nagyon köszönöm

akkor még várok ha ti ezt érzitek jónak,és ha ti ezt tapasztaltátok!!!

Csak akkor fájj ha nem vagyok elég érett??vagy ha nem szeretném a szexet??Vagy mikor?

2011. márc. 3. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen veszítettem el nekem nem fájt csak egy kicsit véreztem! Amúgy ha stresszes vagy nem vagy ellazulva akkor fájhat vagy ha nem vagy elég nedves!
2011. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18 voltam, másodszori próbálkozásra sikerült. Fura volt, aztán kellemes lett, végül kicsit fájt mikor már barátosom belelendült. 3 napig véreztem elég durván, de nem ijedtem meg, nem fájt annyira, amennyire gondoltam volna. 15 évesen még én sem ajánlom.
2011. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 évesen veszítettem el, nem fájt, nem is vérzett, sőt élveztem. Talán azért volt így, mert bíztam a páromban (azóta is együtt vagyunk), és 6 hónap után került sor az elsőre.
2011. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat
2011. márc. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!