Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves fiú vagyok, és még...

25 éves fiú vagyok, és még szűz. Lehet, hogy egyesek szerint ciki, de még nem volt párkapcsolatom, és sajnos eléggé félénk vagyok, félek kipróbálni a szexet is, de nagyon vágyom már rá. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Szia. tudom könnyü ilyett irni de nekeseredj el, én sem vagyok pl. egy macso-tipus...

Lehet nem a legideálisabb dolog, de menj el örömlányhoz, legalább "lásd" mégis milyen a dolog...

Van barátod, akivel megtudsz ossztani bármit? Mert hátha tudna ez a barát, valami "normális" lányhoz segiteni, mert a sex érzelemel a legjobb.

A félénkségedet probáld leküzdeni, vagy legalább is csökkenteni. Nemtudom milyen anyagi helyzetben vagy, de ha teheted menj el pszichologushoz. Vásárolj szép ruhákat, hátha hozzá segitenek az elsö élményhez. Sok sikert kivánok!!

2009. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%

Sokan mondják, hogy könnyebb túlesni egy örömlánnyal az első alkalmon... de szerintem nem ez a legjobb megoldás... gondolj bele: ha idősebb leszel, és már a gyerekeid is elérik azt a kort, amikor kezdenek a téma iránt érdeklődni, biztosan meg fogják kérdezni Tőled, hogy Te mikor és hogyan veszítetted el a szüzességedet. Jó érzés lesz azt mondani, hogy egy örömlánnyal tetted? Vagy inkább hazudnál? :S Úgy gondolom ez csak a legeslegvégső megoldás legyen.

Nekem is nagyon kevés önbizalmam van, de néha erőt kell vennünk magunkon, mert látod nem egy olyan dolog van, amit az embernek saját magának kell megoldania. Keress rá a neten ilyen típusú könyvekre, vásárolj néhányat (ne a leggagyibbakat!), és olvasd el! Hidd el segít! Közben pedig tuningold magadat is! Nekem is volt olyan időszakom, amikor végigmentem egy épületben a folyosón, és úgy éreztem mindenki engem néz, mert ők tökéletesek én meg nem. De tudod mit? Nézz bele a tükörbe, és mondd meg magadnak, hogy Te ilyen vagy, és így vagy tökéletes! Idővel sikerülni fog meggyőznöd magadat! És igaza van az első válaszadónak! A szex (szeretkezés) érzelemmel a legjobb!

2009. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

hát nem tudom én nem kérdeztem ilyet a fateromtól se a muteromtól tartsák meg maguknak

És állj a sarkadra! Nőre fel!

2009. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha vannak barátaid akkor járj el velük bulizni, egy kis iszogatás után nem leszel annyira félénk és ugy könnyebben megy a csajozás is, főleg ha segítenek a barátok is. Én is szoktam segíteni egy hozzád hasonló barátomnak, ő sosem mer lányoknál kezdeményezni, mert azt mondja csúnya és úgy sem kéne senkinek. Persze ez nem igaz, lehet nem ő a legjobb pasi a világon, de pár csajhoz már hozzásegítettem. (én lány vagyok) Neten is ismerkedhetsz, ha az könnyebb, aztán ha már megkedvelitek egymást jöhet a személyes találkozó, és az már könnyen fog menni mert nem egy tök idegennel találkozol majd.
2009. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Viszonylag kicsi a szex közbeni halálozási arány, szóval nyugi. :)
2009. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi, most megnyugtattál.

Igazából attól félek,hogy a lány nem fogad el engem olyannak amilyen vagyok, ezért nem is nagyon próbálkozok.

A probléma ott van,hogy 25 évesen nagyon cikinek érzem bevallani mások előtt,hogy még szűz vagyok, ezért nem is erőltetem a dolgot. Egy kicsit elkéstem. :(

2009. febr. 18. 12:31
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne így gondolkozz, mert akkor életed végéig szűz maradsz. Hidd el, akadnak még 20-onéves szűz lányok, akik szívesen jönnének össze szűz pasival. Én pl. 23 évesen veszítettem el és még azt is megbántam :( De sosem szégyelltem, hogy addig vártam vele és egyáltalán nem bánnám, ha szűz pasi akadna horogra :)

A lényeg, hogy ne a kiélt rib@ncok között keresgélj, mert azok nagy valószínűséggel nem lennének elégedettek az ágybeli teljesítményeddel. Keress nyugisabb, hozzád hasonló gondolkozású lányokat. Biztosan találsz majd!

2009. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Amelyik lány nem fogad el olyannak amilyen vagy, az nem hozzád való. A szextől nem kell félni, én is rettenetesen féltem tőle, hetekig csak azon járt az agyam, hogy úristen nem fog sikerülni, semmivel sem lehetett felizgatni. Aztán megtörtént, sikerült, és kiderült hogy nem is vagyok rossz az ágyban :)

Én is nagyon félénk voltam, de folyamatosan kaptam a pozitív visszajelzéseket, hogy mennyire jófej vagyok, mennyire okos, milyen jóképű, stb.

Fel a fejjel, barátkozz, csetelj, nézz fel társkereső oldalakra, ott mindenki azalapján fog rádírni, amit ott lát rólad. Csak őszintén, lazán. Semmitől sem kell félni, a lányok nem esznek meg.


www.talalka.hu

2009. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
87%
Kicsit kuriózum vagy, de ez nem feltétlenül baj. Az örömlányok átmeneti megoldást jelenthetnek, de ez hosszú távon inkább árt, mint használ. Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy hasonló (félénkség, önbizalomhiány) okokból évekig csak örömlányokhoz jártam, de ez azóta is rányomja a bélyegét az életemre (a szexuálisra is). Nagyon nehéz kitörni, ne merülj bele, vagy ha igen, csak nagyon ritkán! :)
2009. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Épp tegnap este láttam a 40 éves szűz c. filmet. Csak javaslom, nézd meg! Egyrészt szerintem szórakoztató, másrészt kívülről nézhetsz egy hasonló szituációt. Láthatod, hogy azzal a pasival sincs semmi "baj", csak eddig máshogy alakult az élete, néha vicces, máskor kevésbé vicces szituációkba keveredik. Az életét viszont maga alakítja, úgy él, ahogy szeret. Bringával jár, nem érdekli, ha mások leszólják miatta, mert SZERETI.

Fontos, hogy ha kifelé nem is vagy egy vérmes típus, azért légy tisztában az értékeiddel. Lehet, hogy az élet majd egy nálad is szendébb lányt sodor az utadba, de az is lehet, hogy egy tapasztalt csajszi veti ki rád a hálóját. Mivel a szex nem csupán technikai dolog, még az első sem, hát szerintem jobb, ha picit várat magára, mintha pénzért veszed meg. Amúgy is, a mai "filmek" már olyan naturálisan mutatják be a "technikát", hogy olyan nagyon nagy furcsasággal kevés esély van találkozni (azért légy RÉSEN! :) ).

2009. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!