Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha feldugtam...

Szerintetek ha feldugtam magamnak kb egy 8-10 cm (vékony) tárgyat, vagy mondjuk a középső ujjam, akkor már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Volt már úgy hogy kicsit vérzett, de szerintem az a hevességem miatt volt.
2011. márc. 11. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Korod?

Amúgy amíg nem járt pénisz benned, addig szűz vagy. Am mit dugtál fel?

2011. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

17

Ezt hogy érted, hogy amíg nem járt bennem pénisz? Hisz annak a hosszúsága majdnem megegyező. Vagyis úgy akarom mondani, hogy tudok találni ugyanolyan hosszúságú tárgyat?! Vagy ez a vastagságtól függ? Vagy hogy van ez?

2011. márc. 11. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ha átszakad a szűzhártyád akkor attól még szűz maradsz, mert pasival még nem voltál, és amíg nem is leszel addig nemkéne ilyen nagy dolgokat tömködni magadban, mert ha pasival leszel akkor lehet nem fogsz annyi mindent érezni. Amúgy a rendes pénisz az átlag 16-18cm
2011. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem addig vagy szűz, ameddig idióta, barbár módon az egyik dologgal amit magadba dugdosol át nem szakítod a szűzhártyádat, hanem addig, ameddig le nem fekszel valakivel.
2011. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz ilyen ostoba 17 évesen?

komolyan mennyél inkább barbizni..

2011. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De ha nagyon elakarod már veszteni a szüzességed, írj egy levelet;)


első meg a kövi voltam. 18F

2011. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fizikailag elveheted a saját szüzességed egy pénisz féle tárgyal is. Azt azért tudd, hogy a szűzhártyán van egy nyílás ahol a menstruációs vér, váladékok stb távozni tudnak. Valakinek ez olyan rugalmas és tágulékony, hogy soha nem szakad át, illetve nem biztos hogy az első behatolás során szakad át, illetve lehet, hogy csak részlegesen. Valamint van akinek nem fáj és nem is vérzik a dolgog. A szüzesség elvesztésének fogalma így inkább elvi, miszerint akkortól nem vagy már szűz, mikor túl vagy az első behatolással járó szeretkezésen.
2011. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez valami vicc ugye? Már a kérdésed is hatalmas ostobaságra utalt, de most az utolsó hozzászólásoddal rádupláztál. Biztos vagy benne, hogy 17 éves vagy?
2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamuszag..
2011. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ez vagy kamu, vagy 17 éves léttedre ennyire ostoba vagy. Ajánlom hogy pár évig még inkább barbizzál, és szegény barbikat NE dugdosd fel magadnak!!
2011. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!