Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pedofil a tesitanár? Nem kéne...

Pedofil a tesitanár? Nem kéne belemennem?

Figyelt kérdés

16/F vok. Már nagyon kis korom óta tudom, h meleg vagyok. Mivel ezt sokan tudják rólam + nagyon közvetlen vagyok sok kapcsolatom volt más, de egyik fiúval se feküdtem le. A suliba jár egy nagyon szexi tesitanár. szép felsőteste van, sokszor láttuk félmeztelenül. 30 év körüli. általában rá szoktam masztizni. nemrég beszeretek az öltözőbe egy zuhanyzót hogy a gyerekek tesi után "le tudjanak zuhanyozni". persze senki se használja, kivéve a tanárok. általában 4 körül, mikor vége a napnak, akkor zuhanyoznak le.

egyik nap sportkör után én segítettem visszapakolni a cuccokat. mire végeztem, már mindenki felöltözött és hazament. úgyhogy gyorsan akartam öltözni mert már én is mentem volna. berohantam az öltözőbe, ledobtam magamról a pólóm. ekkor vettem csak észre, hogy a szexi tesitanár épp zuhanyzik. nem nagyon zavartatta magát. köszönt, én visszaköszöntem. mondta, hogy le kéne zuhanyoznom, mielőtt felöltözök. erre mondtam hogy majd otthon fürdök de most sietnem kell. mivel őt nem zavarta, hogy benn vagyok ezért gondoltam átöltözhetek ott gyorsan. levettem a nadrágom. ekkor vettem észre hogy a tanár a farkát veri (eddig végig háttal volt). biztos észrevette, hogy dudorodik a gatyám. kiszállt a zuhany alól és odajött hozzám. megmarkolta, és simogatni kezte nekem. egy pillanatra nagyon furának éreztem, de aztán gyorsan ellazultam, és nagyon élveztem. én is elkeztem simogatni a f*szát. benyúlt a gatyámba, és elkezdte verni. utána behúzott a zuhany alá, letolta az alsóm, és leszopott. fantasztikus volt. mikor elélveztem (elősször) az egészet az arcába küldtem. utána én keztem őt szopni. nagyon élveztem az egészet. a viz is nagyon izgató volt. mondta, hogy forduljak meg. 4kézlábra ereszkedtem, és seggberakott. egy kicsit fájt de eszméletlenül izgató volt. kimásztunk a kabinból, hanyatt fektetett a padon, és úgy is csinálta nagyon jó volt. a lábam a vállán volt. közbe csókolóztunk is. imádtam. a mellbimbómat is nyalogatta. aztán elélvezett az egész belém ment. kihúzta belőlem, aztán kiverte nekem. behúztam megint a zuhany alá, és leszoptam. addig szoptam amíg megint el nem élvezett. Akkor éreztem először g*cit. nagyon édes volt. utána kb 10 percig csak csókolóztunk. meg fogdostuk egymást mindenhol. pl beledugta az ujját a fenekembe. Mondta, hogy ismételjük majd meg. Nagyon szeretném, de ez jó 5let? Lebukhatunk?


2011. márc. 12. 14:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
FAKE
2011. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
?
2011. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Engem csak az az egy apróság érdekelne, hogy a fenébe tudtad kiskorodban, hogy meleg vagy? :) Csak úgy érdekelne. Figyelembe véve, hogy kisgyerek körben hétköznapi azonos nemhez "vonzódni" (lásd csak a fiúk - lányok széthúzást), viszont nemi érdeklődés egyáltalán nincs (és nem is lehet, hiszen hol vannak még azok a hormonok, amik beindítják...), pubertás előtt nem igazán lehettél meleg :)
2011. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Zs.Peti97 válasza:
90%
wtf!!nem vagytok normálisak!!!na már értm mé közösítenek ki titeket!
2011. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
100%
KAMU
2011. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
és ezt muszáj volt igy részeltezni?:D
2011. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
habi
2011. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tudtam :D egyáltalán nem érdekeltek a fiús dolgok, mindig is csak a lányokkal játszottam. Ha nem is tudtam h meleg vagyok, azt tudtam hogy tök más, mint a többi fiú
2011. márc. 12. 14:58
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
NAPISZAR XDDDDD
2011. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:

Eltekintek attól hogy kamu a szöveged! Nem értem hogy miért ilyenkor teszed fel magadnak a kérdéseket pl pedofil? bele menjek?

Már bele mentél, elkezdted a játékot. Abba belegondoltál, hogyha esetleg nem mész bele elmondja ezt a dolgot??

Gondolkodj mielőtt cselekszel!!!!


Amúgy ha élvezted és nem bántad meg akkor, semmi akadálya!


17/L

2011. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!