Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? (lent)

Isabella95 kérdése:

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már nagyon érdekel a szex, de nem akarok úgy lefeküdni senkivel, hogy nem vagyok belé szerelmes. Mit csináljak???
2011. márc. 12. 17:13
 1/10 anonim válasza:
Járj el a barátnőiddel valahova. (nem a diszkóra gondolok) Sétálni vagy valami... ismerkedj fiúkkal,légy nyitott új kapcsolatok kialakítására.Hátha megtalálod az igazit. :)
2011. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 busdriver válasza:
Várj.
2011. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érd be a saját punciddal.
2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet nekem, és ha szimpi vagy lehet valami:)

Aztán lehet szerelmes leszel belém és lefekszünk.

Amúgy meg nem mindegy, addig kell kiélni magad amíg fiatal vagy szóval írj egy levelet.


18F

2011. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
barátnő+felcsatolhatós vagy vannak játékszerek vanak kis ujjacskáid :D
2011. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csak azért, hogy kíváncsiságból elveszítsd, ne feküdj le senkivel, várd meg az igazit! Hidd el, nem bánod meg:)
2011. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 13. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Lecsókolbász és kígyó uborka!

Ez kell neked ;)

2011. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Wáá a mostani lányok enyire bászniakarnak vagy mih?komojan nem értem még csak épp pejhedzik odalent de te már mutykolni akarsz..belöled is jó uccalány lesz..
2011. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább érdekelje a szex, nézzen utána, mint hogy a pelyhedzik szót pontos jével és az utcalányt két cvel írja!

Kedves Kérdező!

Érthető, hogy érdekel a szex, de először inkább ismerd meg magadat, aztán ha találsz valakit fedezzétek fel egymás testét. Tudom, hogy unalmas mindenütt ezt olvasni, de én is ebből tanulok a legtöbbet. 14 éves vagyok,10 hónapos kapcsolatom van és nem szexelek orrba-szájba. Tanulok. A szex nem egy "durr bele" dolog!(:

2011. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!