Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj hogyha még szűz...

Miért baj hogyha még szűz vagyok? Az osztálytársaim piszkálnak ez miatt.13L

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
67%
Figyu, 22 vagyok, és még szűz! És büszke vagyok rá! Lehet, hogy ez sokaknak nem tűnik cool-nak,de én várni fogok a házasságig. A férjem szerintem örülni fog neki :). Ha nem is várnál addig (bár szerintem várj, de te tudod), akkor is ne mások miatt csináld azt, amivel emígy várnál. Hidd el, nagyon sokan vannak, akik most azon bánkódnak, hogy miért vágtak bele olyan korán. 13 évesen pedig nagyon de nagyon korai még ez... könyörgöm, ne kövesd a barátnőid példáját!
2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
29%

Nevetséges, hogy még vannak olyan emberek, akik házasságig nem szexlenek.

A leendő férjed nem fog téged tanítgatni drágám! :))

Nem 14 évesen kell elveszíteni, de nem is 22 évesen.

2011. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaja, biztos ök is hazudnak, hazudd azt te is hogy már nem vagy szűz.
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát nah most jolfigyelj. :D

én ved vagyok egyidős és az egész évfolyamomból ha jol tudom minden lány szűz..

mégis mekkora k*rvák a te o.társaid???

kérdezd meg tőlük hogy mien volt.és oltogasd őket.

2011. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Örülök, hogy jó kedvre derítettelek. Ettől a döntésem még áll. Vannak még férfiak, akik ezt értékelik, és hiszem, hogy akivel egymásra találunk, azzal az "eggyüttlét" is jó lesz. Tudom, hogy igy lesz. Már túl vagyok egy két éves kapcsolaton amugy...
2011. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 KJUsul ***** válasza:

Te döntesz mikor kivel veszíted el, de szerintem még nagyon korai. Ha te is így érzed, és bánt a többiek cikizése, mondd nekik, hogy elmondod a szüleidnek, és megkéred, hogy kérdezzék már meg az ő szüleiket mit szólnak, hogy a 13 éves lányuk már nem szűz?


Garantálom, hogy beáll a pofájuk...


HA emiatt nem leszel népszerű, hát puff neki! Majd népszerű leszel a normálisak közt.


Egyébként csak azért cikiznek, háthas rávesznek, hogy összefeküdj valakivel, utána meg a hátad mögött kiröhögnének, mekkora ribi vagy...


Tojjál rájuk. Az ilyenek még havernak se alkalmasak....

nemhogy barátnak...

2014. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!