Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kérdezzem meg tőle?...

Hogyan kérdezzem meg tőle? Ciki ha én kezdeményezek lányként?

Figyelt kérdés

Szóval 7 hónapja járunk a barátommal és én már nagyon kívánom Őt :$ még petting során (amit 2 hónap után "kezdtünk el" ... megbeszéltük h 3/4 - 1 évet várunk a szexxel) azt mondta nem akarja elsietni ... én 17/l szűz vagyok .. Ő 18 és már nem szűz...

Hogyan vezessen rá? vagy várjak míg ő lép?


2011. márc. 27. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tegyel egy ovszert a parna ala, arrol mar csak rajon magatol is.
2011. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is azt mondanám. Egy óvszer, minden kommentár nélkül..
2011. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kingaa1 ***** válasza:
hat hallod, ha vartal 7 honapot mar sak a 8 vagy a 9iket kellene kivárd.. de ha az sem megy tegy ovszert valahová:)
2011. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ismétlem szerintem:

Egy férfinak nincs nagyobb dicséret mint az, hogy egy lány kívánja.

2011. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, ez a világ legegyszerűbb dolga, épp amikor pettingeltek, a fülébe súgod, hogy kívánod, venni fogja az adást, legyetek nála, gondolom tart otthon magánál óvszert. Te amúgysem tudnád milyet vegyél, gondolom.
2011. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 milán88 válasza:
az előttem szólónak teljesen igaza van! amikor pettingeltek, akkor mondj neki minden szépet, lassan vetkőztesd, és dönts ágynak, és adj neki... nem tudja majd mondani, hogy neee...
2011. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz elé állni és őszintén beszélni vele a vágyaidról, vagy arról, hogy te már eleget vártál, akkor valószínűleg még nem vagy elég érett a szexhez. Az őszinteség kifizetődő.

Ha szexre kerülne a sor a védekezésről ne feledkezz meg első alkalommal sem. Arról sem árt elgondolkozni, hogy komolyan szeretkezni akarsz vele, vagy csak már túl akarsz lenni az első szexuális élményeden (mivel közeleg a határidő -> olyan mint valami opciós ügylet).

2011. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vegyél fel egy sexi fehérneműt és táncolj neki.
2011. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyetértek a 13:24-el.. az őszinteség a legfontosabb és ha ez működik köztetek és tényleg nem csak azért akarod, hogy gyorsan túllegyél rajta, akkor mond meg neki, hogy szeretnél már vele lefeküdni, de sztem még van időd..
2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

13:24<<ez jó xd opciós ügylet xDD sőt lehet vételi meg eladási xD tiszta elméleti gazdaságtan:D

amúgy a tárgyra visszatérve érettnek érzem magam a szexhez és nem azért akarok vele együttlenni hogy túl legyek rajta:).. ha annyira el akartam volna veszíteni rég megtehettem volna...volt nem is egy lehetőségem rá :)

Egyszerűen tényleg nagyon kívánom....

a rossz bennem az, hogy "félénk" vagyok...7 hónap alatt Ő annyira megváltoztatott... azelőtt soha nem mertem senkivel ilyen nyíltan beszélni...szüleimmel sem.. :) még a mai napig sem.. előbb mondok el bármilyen problémát a szerelmemnek mint a saját szüleimnek...sajnos ez a nevelés miatt van...

igyekszek változni.... de nem könnyű

2011. márc. 28. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!