Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell általánosítani?...

Miért kell általánosítani? Engem nagyon feldühít, mikor olyan általánosításokat olvasgatok itt, hogy "aki 16 évesen nem szűz az ribanc", vagy "minden fiatal azért csinálja, mert ez a divat".

Figyelt kérdés
Senki nem gondol arra, hogy valaki szerelemből csinálja, vagy mondjuk furcsán fogalmazva a "körülmények áldozatává válik". Mikor én elvesztettem a szüzességem, akkor eszembe nem jutott volna dicsekedni.
2009. febr. 26. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért általánosítunk mert Te vagy a 1000bol az egy aki nem azert fekszik le 14 évesen valakivel mert megfontolatlan...
2009. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Csak a nagy atlagrol beszelunk. Sertes nelkul mondom, akinek nem inge ne vegye magara:)

ha te nem vagy ilyen akkor nem rolad szol a fama:)

2009. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
27%

Fáj az igazság?


(Ha szerelemből van akkor sem kell elkapkodni!)

2009. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy elkapkodtam, mert egy olyan emberrel lehetek együtt már lassan egy éve, aki a világon a legjobban vigyáz rám és odafigyel rám, és ezért amiért én úgy is együtt vagyok vele még nem gondolom magam ribancnak.
2009. febr. 26. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem senki nem mondta rólad hogy ribanc vagy,te szerelmes vagy demásnem feltétlen szerelmes sőtt.....
2009. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Előttem válaszoló én azt már ribancozásnak vettem, hogy "fáj az igazság?". Mert ezzel az egy mondattal elmondta, hogy mit gondol az összes olyanról, aki véletlenül hibát követ el, vagy aki szerelemből teszi.
2009. febr. 26. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért veszed magadra,ha nincs benne igazság??? én is 16 voltam,nem bántam meg,az első nagy szerelmemmel,2 évig jártunk,azóta is szép emlék.Ha olvasok ilyet,amin te felháborodsz,akkor sem puffogok magamban,mivel tudom hogy rám nem vonatkozik,nem érdekel.
2009. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Mindent akkor csinálj amikor jól esik. Ha adott a lehetőség, hogy azzal veszítse el az ember, akivel tényleg megtenné, mert szereti, akkor ott nem nagyon van mese, viszont ha csak azért csinálod, hogy megtudd, milyen, vagy hogy végre elmondhasd hogy nem vagy szűz, na akkor lehet bárkit ribancnak titulálni.
2009. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%

Én is nagyon korán vesztettem el sajnos, túlságosan nagy hatással voltak a fiatalember kábítószavai,fél évig voltam együtt ráadásul vele, nem is mondtam el senkinek h megtörtént míg nem szakítottunk. Így vissza gondolva nem is szerettem, nagyon megbántam. Most egy tökéletes kapcsolatban élek, és legalább nem voltak már gátlásaim, ha valami erre biztosan jó volt, h önfeledten tudtam vele együtt lenni, nem izgultam, ilyenek.13 hónapja gyönyörben élek:)

üdv:Émi

2009. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem szerelemből szexel az ribanc?
2009. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!