Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésénél ez...

Szüzesség elvesztésénél ez hogy van?

Figyelt kérdés
srác vagyok és gondolom hamar el fogok menni mint általában az elsőnél szoktak a fiúk.Hallottam olyakat h pl vki úgyérzi elmenne akkor pózt vált vagy újjal, szájjal izgatja a lányt.elsőnél is igy van?mert ha van vérzés akkor utána hogyan van ez? :O
2011. ápr. 11. 20:36
 1/5 You got OWNED! ***** válasza:
Nem így van.
2011. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél hamar elmegy a férfiember, ez általában igaz. Ne érezd magad kellemetlenül emiatt... Viszont egy szűz lányt ne csak egyszer elégíts ki. Ha együtt tudtok tölteni egy éjszakát, simán belefér két menet. Az első szex fontos élmény, de nem kellenek túlzott elvárások.

Igen, a pózváltás jó ötlet... Illetve jó ideig küzdöttem a korai elmenéssel... Nekem az a módszer vált be (no persze ehhez kell a partner együttműködése), hogy kicsit lehiggadunk még mielőtt "gond" lenne. Aztán folytatjuk.

Vérzésnél (DE CSAK HA A LÁNYNAK NEM KELLEMETLEN) nem használnám a kezemet meg a számat, de gumival mehet... Az a legjobb, ha ezt megbeszéled a leányzóval... Mondja el ő, hogy neki hogy jó.

2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb elégítsd ki szájjal, aztán nem lesz neki se kellemetlen, ha hamar pukkansz. Később meg jöhet a repeta.
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 20:52-es válaszadó megmondta! Ez így jó lesz! Hajrá!
2011. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én barátommal mindketten elsők voltunk egymásnak, és kb. 1,5 óra volt, meg is lepődtünk, hogy elszaladt az idő... mondjuk nem is véreztem, de mindketten 20 körül voltunk már. Szóval vsz ezek tinikorra élő sztereotípiák, hogy vérzik, és gyorsan megy el:P
2011. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!