Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az óvszer felhelyezése elött...

Az óvszer felhelyezése elött lehet orálisan kielégiteni a fiút?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Szigorúan tilos. Lásd a Szexualitásról szóló törvény 3. bekezdésének 5. paragrafusában!
2011. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
Sztem még vedd elő a barbi babáidat és azokkal játssz!
2011. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
75%
ha orálisan kielégíted a pasid utána már nem fog kelleni az óvszer mert lelankad az érdeklődés.de ha azt akartad kérdezni h szophatsz e mielött gumit húztok akkor ja simán,csak ne 'elégítsd ki' mert különben nem lesz dugás
2011. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
én megengedem neked ;)
2011. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Igen, lehet, de van, akinek utána már nem áll fel. Ha a barátod több menetet is bír, akkor szerencsés vagy.

(off: személyes tapasztalat: Az elején nagyon kanos vagyok, nehezebb koncentrálnom, ezért szeretem is, ha a lány orálisan vagy kézzel kielégít. Utána puszilgatom, simogatom, szóval rendesen felizgatom, és a második menet az övé. Így másodikra én is sokkal tovább bírom és jobban tudok a lányra figyelni.)

2011. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha le akarod szopni szopjad de el ne mennyen .
2011. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!