Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kor felett nem...

Hány éves kor felett nem egészséges a szüzesség?

Figyelt kérdés
Persze mentális és sok egyéb esetben értem.
2011. ápr. 19. 12:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
56%
Szerintem a nagyon maximum 25 év lehet
2011. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem 20 év fölött.
2011. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
én ennek nem mernék időlimitet adni. sok kispap meg apáca boldog a cölibátusban, nem a szexen jár az agya... amúgy meg nem kóros, csak habitus és szexuális étvágy kérdése...
2011. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Alsó kórhatár lehet, de felső? Még ha nyűgnek éled meg, akkor sem egészségi kérdés. Legfeljebb lelkileg zavarhat.
2011. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Talán 20 év fölött, mindkét nemnek persze.
2011. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy igen hü1ye kérdés...

A szüzesség semmilyen életkorban nem betegség.


Ezek szerint akkor egészségesebb, aki egyszer az életben, 13 évesen kettyintett egyet, és az életben soha többé(tehát nem szűz) és 25 éves, mint aki 30 évesen veszti el a szüzességét, és utána boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban, rendszeresen kielégül?

Nevetséges.



Itt legfeljebb arról lehetne vitatkozni, hogy hány éves korban jelenthet már inkább lelki eredetű betegséget, ha valakinek nincs és nem volt tartós kapcsolata, mint azt, hogy nem volt még szerencséje.


Pl. ha valaki 40 évesen se volt még soha kapcsolatban, de rendszeresen jár prostikhoz, akkor ugyan nem szűz, de elég esélyes, hogy nem százas, ha nem kell senkinek. :)

2011. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
18%

Én sose voltam még szűz,az milyen érzés?



:D

2011. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
84%

Szerintem ilyen korhatár nincs. Persze biztos furán néznék egy 30 éves nőre, ha közölné, hogy várja az igazit, de el tudnám fogadni. Egy férfiról, hacsak nem vallási okok miatt, nem tudnám elképzelni, hogy 23 fölött szűz legyen.

A 20-as korhatárt azért tartom furcsának, mert a legjobb barátnőm 22 éves és szűz. Nincs semmi mentális problémája, egyszerűen még pasija sem volt, mert bár helyes arca van, okos, jó a humora, de túlsúlyos. Tud szépen öltözködni, jól sminkel, szóval igényes, de a pasiknak mégsem jön be a 100 kg.

2011. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Lelkileg olyan 40 év, amikor ez központi problémává válhat. Ismerek ilyen embereket. Három férfit, 35-42 között van. Egyik bőrbetegségben szenved, másik tök "kocka" és félénk csajokkal, a harmadik a súlya miatt szégyenli a testét. Meg van egy 45 körüli nő is, ő vallásos, és fiatalon a rákos szülőket ápolta, nemet mondott az udvarlóknak. Két éve halt meg az anyja. Már mondtam neki a társkereső oldalakat, de ciki neki, hogy sose volt kapcsolata.
2011. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez inkább az emberől függ, hogy mikortól nem érzi jól magát szüzen. De önmaga és nem a kortársak elvárása miatt.

23/l

2011. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!