Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a legjobb durex óvszer?

Melyik a legjobb durex óvszer?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb durex óvszer? elsőre, még szűz vagyok.

és szeretném ha jó lenne vele a szex.


16/F


[link]


2011. máj. 2. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Első alkalommal ne vegyél semmi extrát, szóval ne redőzöttet meg ilyesmit. Vedd meg a sima classicot, az tökéletes lesz. Én az ultrabiztonságos meg az ultravékony között sem éreztem különbséget, nem érdemes velük szórakozni. Long life-ot nehogy vegyél, mert lezsibbasztja a farkad és lekókadsz.
2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
síkosítóval rendelkezőkről, mi a vélemény?
2011. máj. 2. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Az általam eddig használt óvszerek MINDEGYIKE síkosítóval el volt látva. Nincs is már olyan, ami nem síkosítós (én még nem láttam olyant). Amúgy ha nem nedvesedsz eléggé, akkor az óvszeren lévő síkosító nem fog segíteni. Biztonság kedvéért javaslok egy kis kiszerelésű síkosítót.


Hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak: Durexből az UltraThin a legjobb. Az méretben is elég, meg élvezeti minőségben is.


Kérek értékelést a válaszomra.

2011. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi. Látom fiu vagy.


Szóval ha a barátnőd nem nedvesedik eléggé, akkor javaslom a síkosítót. MIndegy milyent, amit drogériákban lehet kapni, az mind jó. Vagy gyógyszertárban is lehet venni.

2011. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kicsit ciki lessz bemenni... es kerni ovszert, sikositot, remelem nem egy idos holgyet fogok ki a patikaban, vagy egy hipermarketben :)


remelem benedvesedik a csajszi :)

2011. máj. 3. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:

1. szerintem a legjobb a Durex ReelFeel én is azt használok

2. van rajta síkosító emellé benyálazod a dákót illyetve nyalod a csajt nedvesedik

3. 450magyar forintért original bontatlan Durexet hozok neked a reelfeel pl 900a teszkóban.

ha érdekel küldj privit:D

2011. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
erdelyi vagyok :)
2011. máj. 3. 18:26
 8/11 A kérdező kommentje:
avagy romania, de ittis kaphatok, csak en ugymond nem ertek ezekhez, mert meg nem probaltam, ezert kerek valaszokat hogy elsore ne valami szart vegyek. az elso fontos :D
2011. máj. 3. 18:27
 9/11 anonim válasza:
Durex LOVE :)))
2011. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

OFF

Inkább maradjunk Erdélynél. ;)

ON

Ha van aukciós portál odaát, akkor érdemes azt is megvizsgálni, mert itt Vaterán például töredék árért lehet ugyanolyan durexet venni, mint a boltban.

Durex love úgy tudom redőzött, szerintem ne olyat vegyél. Az max néha, hogy kicsit feldobja a dolgokat.

2011. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!