Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24éves macis fiú vagyok és...

24éves macis fiú vagyok és még nem volt se csók, sem csaj, nemhogy szex az életemben. Nem tudom mit csinálok rosszul. Amikor kimegyek az utcára, azt veszem észre, hogy a csajok nem vesznek észre :D. átlag cuccokban járok, lehet ezen kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Társaságban kicsit olyan csendes figura vagyok, nem én vagyok a partik középpontja. Ez is probléma lenne? Szóval az a kérdésem mit csinálok rosszul, mit kéne változtatni azon, hogy a csajok felfigyeljenek rám. Kedves, aranyos, jó humorú és jófej srác vagyok mellesleg. Tehát igazán nem értem. Tudom, nyilván az jár fejetekben, hogy24évesen szűznek lenni gáz. Hát lehet van benne vmi :D, de higgyétek el én se így akartam, csak így jött ki és még van időm. Csak nem értem miért nem vesznek észre, szóval várom a válaszotokat, kösz. A hülyék kerüljék a témát :D.
2011. máj. 3. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

saját magad válaszoltál a kérdésedre..."csendes figura vagyok, nem én vagyok a partik középpontja"


de ez nem baj, én is ilyen vagyok, a lényeg, szerintem annyi, hogy magabiztosnak kell lenni és ha tetszik egy lány oda kell menni hozzá. ne várd azt, hogy majd egy csaj fog odamenni hozzád...

2011. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
sok h*lye p*csának csak a külső számít.. írd le külső tulajdonságaidat.. magasság szemed színe testsúly.. stb.. próbálj kitűnni a többiek közül..;)
2011. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Darcy01 ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. Ha tetszik egy lány, akkor nyugodtan menj oda hozzá, kezdeményezz beszélgetést, hívd el valahova.

Fel a fejjel, és csak bátran:-)

2011. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kösz skacok. a baj csak az, hogy önbizalomból van kevés, lehet azért, mert nem volt siker még. de majd próbálok változtatni ezen, csak nehéz, nehéz előkaparnom a bátorságom :D. olyan jó csajok szaladgálnak omg, hogy az hihetetlen.
2011. máj. 3. 17:08
 5/17 Darcy01 ***** válasza:
100%

Az önbizalomról csak annyit, hogyha nem próbálkozol, akkor magától nem fog kialakulni. Gondolj arra, hogy mi veszíteni valód van?? Ha azt mondja, hogy nem, akkor sem dől össze a világ, majd lesz másik. De ha meg sem próbálod, akkor esélyt sem adsz magadnak:-)


24/L

2011. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ok és kösz :). megfogom próbálni.
2011. máj. 3. 17:19
 7/17 Leon24 válasza:
100%
én csak az előzőekkel tudok egyetérteni ,én nem macis hanem kajak medve voltam ,majd lefogytam kb 15 évesen ,de amíg nem jöttem rá hogy b*szhatom a kinézetem ha nem teszek meg azért semmit hogy legyen valakim ,addig nekem se volt senkim ,kb 17 évesen kezdtem el csajozni,ráadásul azóta még kétszer visszahíztam bár nem nagyon csak kb 10 kilót és mindkétszer leadtam ,de hidd el az abszolút nem számít hogy nagydarab vagy ,sőt vannak olyan lányok akik kedvelik ,nem egy olyan embert láttam ,és látok a mai napig is akiknek hihetetlen szép barátnőjük van ,és az elsődleges ok amiért vele van ,mert nem egy egyszálbelü ,a többi jó tulajdonságod meg max csak ráadás,próbálkozz csak ahogy mondták a többiek is!!!
2011. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hol laksz? :D

20/ L

2011. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
csajszi bpn lakok... írj privátot. akartam is érdeklődni a hogyléted felől... köhm :D. csak elfelejtettem. jóhogy írtál.
2011. máj. 6. 10:31
 10/17 A kérdező kommentje:
márha nekem írtad a kérdést :DD.
2011. máj. 6. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!