Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinál a nogyogyász?...

Mit csinál a nogyogyász? Azért kérdezem mert most fogok menni eloszor!

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megvizsgál.(:
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Beledugja az orrát a nunidba így szagról megtudja már mondani, hogy valami bajod van.


Mit csinálna? Ha elmúltál 18 éves, akkor hüvelyen keresztül, ha nem, akkor végbélnyíláson keresztül megvizsgál, megnyomkod. Esetleg egy rákszűrést is elvégez, ami igen kellemetlen és vérzel is tőle ezért mindenképp tisztasági betéttel menj el otthonról. De persze nem halálosan fájdalmas.

Legyen tartásod, csak a hülye filmek fújják fel ezt a nőgyógyászos dolgot, épp úgy mint a szüzesség elvesztését. Nem bánt, és nem csinál semmi elviselhetetlen dolgot az orvos. Ne izgulj, attól csak rosszabb lesz.

Kitartás, hisz ő is csak ember! :)

2011. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is hüvelyen keresztül vizsgál, ha az ember már rég elmúlt 18 (mondjuk huszonéves), és még mindig szűz?
2011. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez, hülyeség, h 18 év alatt végbélnyíláson keresztül vizsgál. Max ha még szűz akkor, de ha valaki már 16 évesen elveszti annak mér vizsgálna a másik lukon?
2011. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

16.18-as vagyok


Azért írtam hogy végbélen keresztül vizsgál, meg míg 18év alatt voltam, és jártam gyereknőgyógyászhoz, nekem egyszer sem ért a hüvelyemhez. Persze mikor kenetet vett vizsgálat céljából, akkor igen, de mindig a seggembe nyúlt fel... Hibába nem voltam már szűz.


Aki szűz és 18+ annak a felnőtt nőgyógyászaton már hüvelyen keresztül vizsgál. Ez nem olyan, mintha megujjazna, nem tolja fel beléd teljesen a ujját. Csak egy kicsit, az első-második ujjpercig kb. És úgy nyomkodja meg a hasad.

2011. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt.

2011. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

úr isten...ilyen válaszokat '-.-


az orvos megkérdezi, h még szűz vagy e

ha igen, akk csak az ujjával vizsgál meg és ultrahanggal

ha már nem vagy az, akkor a szűrést is elvégzi, ami annyiból áll, hogy 1 fém szerkentyűt rak be és aztán 1 pálcikaszerűséggel mintát vesz a méhfalról

nem fáj, és nem is kellemetlen, ha eléggé el tudsz lazulni

a lényeg, h nyugodt legyél közben :)

2011. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

16:33-as

hát nem tudom milyen doki lehetett az, de nekem még 1szer se nyúltak be a seggembe

pedig régebben is kellett járnom, amikor még szűz voltam

úgyhogy én még ilyenről nem hallottam

2011. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jééézus, sztem a segges doki perverz volt!!! Amúgy a rákszűréstől ne félj, nekem sem nem fájt, de még kellemetlen sem volt soha, és egyetlen egyszer sem véreztem!!! Nem tudom milyen hentesekhez járnak itt a nők, akik írnak. Amúgy a rákszűrésnél egy műanyag/fém v nemtom milyen valamicsodát tesz be a hüvelyedbe, aztán egy műszerrel bekukucskál, majd egy hosszú fülpuci szerű pálcikával kenetet vesz...ezt lehet kicsit érezni, de nem fáj. Jah, meg benyúl egy v két ujjával is(ne aggódj, síkosítja) és megnyomkod belülről, miközben felülről a hasadat nyomja meg, de ez aztán egyáltalán nem fáj, ilyenkor nézi meg h minden a helyén van-e odabent. Nem kell félni. De sztem menj szoknyában és akkor nem kell csupasz fenékkel ellejteni a doki meg az asszisztens előtt, akiket amúgy mindez hidegen hagy, max. csak te érzed magad kellemetlenül.
2011. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!