Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Világositsatok fel?! Szüz a...

Világositsatok fel?! Szüz a barátnöm mit tegyek és hogy?

Figyelt kérdés
sohasem volt dolgom szüz lánnyal de a mostani barátnöm az!6honapja járunk és keményen nyomjuk a pettinget,(orális,újazás..stb)s a farkammat is probálom használni a makkomat a hüvely bejáratához rakom s ingerlem + probálgatom be csusszantani!(a farkam az kb átlagos méret lehet 17-18cm hosszú illetve 6cm átméröjü lehet kb)de annyira szük nek tünik hogy olyankor azt hiszem h fizikailag lehetetlen lessz ide baraknom s nem is gazán megy mivel fájdalmas neki ha probálkozok.pedig rendessen be van nedvesedve,fel van izgulva az biztos!mit tegyek?ez normális?hogy rakjam be neki?sajnálom nem akarok neki fájdalmat okozni mert imádom.:)
2011. máj. 15. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"6cm átméröjü lehet"

az igen koma! talán azért tűnik egy pöppet szűknek.

2011. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont!
2011. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A 6 cm átmérő az nem átlagos, az az átlagnál azért nagyobb. Mást nem tudok mondani, mint hogy próbálkozzatok, esetleg használjatok bőven sikosítót, hátha úgy könnyebben becsúszik.
2011. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
26%
hány éves a lány?mert ha még fiatal akkor lehet hogy azért szűk neki a hüvelynyílás.A sex nem megy fájdalom nélkül főleg a szüzeség elvesztése
2011. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem nemhiszem ha péniszem mérete okozza a problémát mivel azért nem olyan brutálsi az az 5-6cm ÁTMÉRÖ!sikositot szerintem felesleges mivel normálissan be van nedvesedve mindég söt...+már reflex szerüen dobok 1 kis nyálat a farkamra is!ám most lessz 16 éves én meg 19vagyok.
2011. máj. 15. 18:21
 6/18 anonim válasza:
Az előttem szólónál a pont.Túl kell élnie,mondd meg neki :S
2011. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

az 5-6 centi átmérő rohadt nagy.

biztos, hogy jól mérted?


amúgy hidd el, hogy kell az a síkosító, egy nő, mindegy, hogy szűz-e vagy nem, nagyon hamar ki tud száradni, ha valami kellemetlent tapasztal...

2011. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen jól mértem majdnem a csúklóm méretével meg eggyezö a vastagsága..ám végülis tényleg annyira számit ilyen esetben a sikositó?mivel az igaz hogy azért a behatolások elkeztével alább hagy a nedvesedéssel...talán igazatok van és több kenö anyag kéne.....:(
2011. máj. 15. 18:43
 9/18 anonim válasza:
A nő hasonlít a benzinmotorra, ahhoz is kell kenőanyag , meg a nőhöz is. :)
2011. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem csak a benzineshet még a Diselhez is..:D:D.de az biztos h szeretném már nagyon megfúrni a picim hengerét...csak nem megy bele a dugó..:)
2011. máj. 15. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!