Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első sex. Mindketten szüzek...

Első sex. Mindketten szüzek vagunk, de az ujjazás is fáj neki, kicsit, tipppek esetleg?

Figyelt kérdés

Barátnőm 20 és meg 22 vagyok, mind ketten szüzek.

pettingeltünk egy ideje, de most már a punci nyalogatásál járunk, meg próbáltam ujjazni is, ill be tenni de fájt neki.

elég nedves, de ennek ellenére is fáj neki.

Szeretném neki a lehető legjobbat nyujtani, kövi héten meg próbáljuk hogy be teszem neki.

ötletek esetleg? sikosítót vennni akarok, de lehet hogy nem tudom eléggé felizgatni? tippeket kérnék, és azt hogy a behatolás, lehető legjobban menyen. Köszi előre is


2011. máj. 16. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha elég nedves,ahogy írtad is a sikosító se segít jobban. Türelemjáték. Próbáld először csak beujjazni egy ujjal, majd két ujjal. Közben akár nyalhatod is. Tedd oda a farkad idővel és csak éppen a hegyével hatolj belé, vagy csak fel-le simogasd vele a punciját. Lazítson, ez fontos, egyébként nagyon fájhat neki.

Hajrá, és csak türelem! :)

2011. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Benedvesítés,fokozottság,odafigyelés vagy ne támadd monster cock-al,lehet fél:)
2011. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

az első behatolás minden nőnek nagyon fáj,ezért ezt a dolgot nem kell elsiettetni! csak akkor tedd be neki,amikor ő is készen áll.

a fiúk sokszor nem értik meg,hogy az első szeretkezés milyen fontos egy nőnek,hiszen ez nagy benyomást tesz rá a következő alkalmakkor is.

2011. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Légy türelmes. Ha rendesen felizgattad, akkor nem a nedv hiányával van gond, hanem azzal, hogy feszült és ezáltal az izmai összehúzódnak. Ahogy feljebb írták, türelemjáték. A síkosítóval kend be magadat, majd türelmesen szépen nyalogasd, finoman izgasd először egy ujjal, lassan... nem kell vadulni, mert azzal most még azért könnyű fájdalmat okozni. Aztán ha az már simán csúszkál ki-be, akkor síkosítsd meg, vagy nyálazd be kicsit egy másik ujjadat is, és hatolj be azzal is szépen lassan. Közben a nyelveddel izgasd a csiklóját. Amikor már úgy érzed, hogy az ujjaidra nem feszül rá, nem "szorítja össze őket", akkor csusszanj egy kicsit feljebb, csókolgasd, és finoman rakd be a péniszed. Először csak kicsit a hegyét, azzal játszadozzál lassan ki-be, majd ha úgyérzed megy beljebb is, akkor told egy kicsit beljebb. Ha nem megy, akkor térj vissza újra ujjal, és szájjal. Ha teljesen ellazul, akkor nem lesz annyira fájdalmas, mint ahogy azt sokan gondolnák, inkább csak kicsit kellemetlen amíg hozzá nem szokik. :) Sok sikert! Majd írd meg hogy ment!
2011. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdjétek közös fürdővel. a meleg víz ellazítja a testet és a lelket.

Aztán masszírozás (hát, láb, arc, mell, stb., hidd el, megéri a plusz idő. ;)

és a jó hangulathoz hozzásegít a gyertya, nem kell parázni, hogy megjönnek a szülők...

2011. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Simogasd, nyugtasd meg, mond neki hogy vigyázol rá, az első alkalom nagyon fog neki fájni, csaj lassan, neked sem lesz jó érzés, de ha jót akarsz neki akkor türelmesen csinálod végig. Nem kell megijedni ha az első 4-5 alkalommal még fáj neki ez természetes, nekem is nagyon fájt, és nem élveztem, szinte csak fájdalmat éreztem semmi mást, de kitartás, menni fog. Ha nagyon fáj neki akkor próbáld még óvatosabban, és többször próbálkozzatok, egyszer csak sikerül. Sok sikert és szorítok nektek! 17/L
2011. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezen minden csaj átesik igazából, de túl lehet élni.. türelem, de neki is bírnia kell, nem lehet minden pici fájdalomnál abba hagyni.. Csak okosan! ;)
2011. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!