Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek meik pozba nemfaj...

Szerintetek meik pozba nemfaj anyira a szuzeseg elvesztese? Hogy konyebb

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 11:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi vagyok, mert annyira szűk vagyok hogy egyszerűen nem tudja belém tenni...:(

bocsi hogy nem tudtam válaszolni

2011. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

sajnos nem annyira póz-, mint inkább emberfüggő... nekem pl egyáltalán nem fájt, egyik barátnőmnek se, viszont másik kettő meg majd belepusztult, úgy fájt nekik. talán a lovaglópóz a legjobb elsőre, mert akkor a lány irányíthat, attól függően, hogy mit érez. de attól még, ha te olyan vagy, akkoris fog fájni.

17/L

2011. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Először tanulj meg helyesen írni, később foglalkozz ezzel.
2011. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Hidd el én betenném neked, olyan nincs, hogy túl szűk.

Pubi barátodban van a hiba.

2011. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
a lovagló nemjó.ha véletlen rásuppan ott biza tövigmegy és az fáj.misszionárius.kommunikációval irínyíthatod a barátod.és nagyon be kell légy nedvesedve.
2011. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Misszionárius a legjobb ilyenkor, a lánynak nem kell dolgozni, figyelhet, az érzetekre és sokkal kisebb a behatolási szög, nem fáj annyira. És igen, legyél nagyon nedves! Szal. sok-sok petting az elejére ;)
2011. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb végezd el az általános iskolát, és tanulj meg legalább magyarul, ha már ide vetett a sors.
2011. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!