Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetseges az hogy Ob tamponna...

Lehetseges az hogy Ob tamponnal atlyukasztottam volna a szuzhartyam? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a szűzhártyán alaból van egy kis rés, ott távozik a vér is, és azért használhatják a tampont szűzek is
2009. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

nem. a szűzhártyán lyukak találhatóak, amelyeken kényelmesen átfér a tampon. különben ha nem lenne rajta rés, hogyan menstruálnál? :D a tampon nem bántja a szűzhártyát. ha nagyon fáj felhelyezni, akkor javaslom először a minit, majd ha belejössz akkor a normált. a legnagyobb méretet csak olyan nők használhatják akik már szültek előtte.

egyébként meg ha vmilyen okból átszakad inkább örülnöd kéne, kevésbé fájna az első szex :(

2009. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
össze lehet hozni, de hangsúlyozom ettől még SZŰZ VAGY. az akkor nem leszel, ha fiúval voltál. monnyuk én amikor szűz voltam pont ezért nem is használtam tampont...
2009. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
kedves második válaszoló! mi az hogy azok használják akik szültek előtte?:D és mivan azokkal akik nem szültek és nagyon véreznek? hát ekkora hülyeségeket ne mondjunk már..
2009. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nah szoval :)

nem vagyok mar kicsi amugy szuz vagoyk meg.. es tudom hogy addig vagyok szuz mig belem nem hatol vki a peniszevel!

azt is tudom hogy vannak rajta lyukak meg midnen!

azert tettem fel a kerdest mert minivel kezdtem en is de multkor utolso napomon nehezebben ment fel es ejn erosebben felnyomtam.. es akko ereztem vmit mintha atszakadt volna ... ezert kerdeztem mert regen normallal akartam kezdeni de nem tudtam felnyomni..

es most pedig mar siman felmegy az Ob super is..

amugy koszike a valaszokat :)

2009. márc. 16. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Az o.b.® super plus tampon nagyon erős vérzés esetén, illetve már szült nőknek ajánlott. másoltam a weboldalról. ha kell linket is adok hozzá. úh nem kéne helyből leszólni
2009. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

amugy igazad van !!

en nem sozltalak lee !!

amugy most tenyleg nekem muszaly volt vmit tegyek es csak az volt.. csak azert igy olyan furi hogy nem pasi szakitja at neked meg jobban hanem ob..

2009. márc. 16. 14:44
 8/14 anonim válasza:
100%

A szűzhártya egy rugalmas "hártyaszerű" dolog. Tényleg van rajta egy vérátengedő nyílás.

A tampon néha ezen a nyíláson átmegy, miután kiveszed a hártya visszaalakul eredeti állapotára.

Azért írtam, hogy néha, mert eredetileg nem menne át rajta, hanem pont fedéssel rögzülne, ezért kell a tampont addig felhelyezni, ahol már nem érzed, mert akkor zár.

2009. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
nem a kérdezőnek írtam h leszólt. akkor még nem is láttam azt a kommentet. én a "ugyan, kérem ne beszéljünk ökörséget" hozzászólónak mondtam h csípőből nem illik leszólni másokat, ha utána se néz annak amit mond. nyilvánvalóan nem a kisujjamból szoptam h inkább csak már szült nőknek ajánlják a super plust, akkor minek mondanám?
2009. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azzal szakítottad át, igen. De az is lehet, hogy még a minivel és azért sikerült most használnod a normált mert a mini ahogy megszívta magát egy icipicit tágított a hüvelyeden a huzamos használat során. Vagy egyszerűen csak rutinosabbá váltál. Egyébként rés ide vagy oda az sem tud a végtelenig tágulni, nagyon is valószínű, hogy a tamponhasználó egy normál mérettel átszakítja.
2009. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!