Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvan még vajon a szűzhártyám...

Megvan még vajon a szűzhártyám? Fájni fog így is?

Figyelt kérdés

Tudom, nézzem meg tükörrel, stb, de ugye összehasonlítási alapon nem nagyon van, szóval nem igazán tudom, hogy mit kéne vagy nem kéne látnom. (Igen, tudom használni a Google-t, amilyen ábrákat kidobott, olyasmivel nem igazán találkoztam odalent).

Hogy rátérjek a kérdésre, tudok használni mindenféle méretű tampont (nekem legelőször se volt kellemetlen, pedig nem minivel kezdtem - véletlenül), ujjazás se fájt sose, több ujj is simán felmegy. Három ujjnál egy pénisz se vastagabb, de kíváncsi voltam, ezért kipróbáltam dildóval is, és bár nem dugtam fel teljesen, csak 4-5 centire, az sem fájt, nem vérzett, stb.

Szóval, felvázoltam a helyzetet, mindezek tükrében szerintetek az első fog fájni, esetleg vérezni? Utóbbi ugye a szűzhártya átszakadása miatt van, amiről nem tudom, hogy nekem van-e még, előbbi pedig inkább a hüvely "tágulása" miatt, de nedvesedéssel nincsenek gondjaim, el tudom engedni magam, stb. Nagyjából meg is válaszoltam a saját kérdésem, de azért kíváncsi vagyok a Ti véleményeitekre is.


Normális válaszokat kérek, köszönöm.


2011. máj. 27. 13:09
 1/7 Szupermókus ***** válasza:

Tükörrel? :D ez kész...

XD

2011. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lovelyne válasza:
Szerintem már rég nem vagy szűz.
2011. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálad nem fog se fájni, se vérezni a közösülés. Két dolog lehetséges nálad. Egyrészt lehet, hogy valamikor egy mozdulatnál, torna, vagy más mozdulatnál el-átszakadt és nem vetted észre. Másrészt létezik olyan, hogy csak egy nagyon keskeny vékony gyűrű a szűzhártya, ami még tágul is.
2011. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni egész biztosan, mert fizikailag már nem vagy szűz. Szerintem vérezni sem, ha a 3 ujjtól, meg a dildótól nem vérzett.
2011. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van otthon dildód? Karácsonyra kaptad anyutól?
2011. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni. Mákod van
2011. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xdj ***** válasza:
hat az enyem vastagabb
2011. jún. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!