Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor a fiú belétek hatol,...

Amikor a fiú belétek hatol, azt érzi h még nem szakadt át a szűzhártyátok? és h ő szakítsa át?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen érzi. De csak akkor ha a szűzhártyán lévő lyuk jóval kisebb mint a fütyijének az átmérője. (Te is érzed ahogyan tágul a hártyád)
2011. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha nehéz neki áthatolni, de szerintem azt nem lehet eltitkolni, hogy szűz vagy.
2011. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarom eltitkolni , csak h észre-e veszi h már nem vagyok szűz
2011. máj. 30. 14:41
 5/8 anonim válasza:
100%

Hát nekem nem tudom milyen volt a szűzhártyám, de első alkalommal nem véreztem, nem is fájt, nem is feszült semmi - mondjuk elég nedves is voltam...

Szóval minden tökéletesen ment. Szerintem ha a párom nem tudta volna hogy szűz vagyok, észre sem vette volna.

2011. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

ma 14:41


A szüzességet túlmisztifikálják, és sokszor sokkal többre értékelik a lánynál is akié a punci! A lányból tárgy lesz, amit a sekélyes lelkületű barátja birtokol. Az ilyen használati tárgyak jellemzője, hogy az értéküket a használtságuk foka határozza meg. (Hozzáteszem, csak a primitív gondolkodású fiúk esetében!)

Minél többen lefeküdtek már vele annál használtabbnak nézik. Primitívek értelmezési tartományában "Vadi új" = "szűz". Na az ilyeneket kerüld el jó messzire!

Amúgy meg, ha nem volt még a csávó szűzzel, akkor nem is lesz összehasonlítási alapja!

2011. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom, nekem se fájt (konkrétan alig éreztem), nem véreztem. igaz, először pettinggel kezdtük, úgyhogy valószínűleg akkor átszakadt, de soha nem vettem észre, hogy mikor szakadt át, nem fájt, nem vérzett soha.
2011. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a "szűkösségen" kívül még azt is figyelheti, hogy mennyire vagy óvatos, szűzként az ember nem ugrik rá egyből tövig. Viszont nem tudom, milyen jellegű a kapcsolat, de ha nem csak alkalmi (bár én még akkor se hazudnék, akkor még okom se lenne), akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy az őszinteség sokkal többet ad. Ha a fiú normális,értékelni fogja, hogy őszinte vagy, és nem hazudod, hogy még szűz vagy (mert nekem az jött le, hogy már nem vagy az, csak el szeretnéd játszani, ha félreértettem, ne haragudj). Nem a szüzesség a lényeg, hanem a jó szex :)
2011. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!