Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal egy lánynak...

Első alkalommal egy lánynak melyik a legjobb pozíció?

Figyelt kérdés
misszionárius vagy a lóvagló a jobb..? vagy esetleg más?
2011. máj. 31. 16:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Az attol fugg, milyen a szituacio, nehez igy megmondani. Szerintem ha szeretitek egymast, a misszionarius eloszor nagyon jo tud lenni, az lehet erzeki is es szenvedelyes is nagyon:) a helyzet adja a pozokat ugyis!!!
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:
66%
szvsz a második, mivel akkor ő tudja irányítani a dolgokat, hogy merre hány (cenit)méter
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Fektesd gerincre, azt csa.
2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalat alapján először lovagló, aztán sorban a többi egymás után :)
2011. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Misszionáriusra szavazok. Először mi is a lovaglóval próbálkoztunk, de úgy borzalmasan fájt, a misszionáriusban viszont csak kicsit.. Lehet, hogy a szög miatt. A misszionárius még egy biztonságérzetet is adott, mert sokkal közelebb voltunk a párommal. De a lényeg, hogy mindig a lány irányítson. Ha neki lovaglóban jobb, csináljátok úgy, ha pedig misszionáriusban, akkor úgy.
2011. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
misszionárius a legmegfelelőbb.. lovaglóval meg inkább várjatok istenem.. sosem volt még lányban kukkendáré akkor szerinted milyen lesz enki hip-hop egy bré bent tövig.. csak óvatosan és ésszel..
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én misszionáriusban kaptam meg a kezdő döfést. És tetszett hogy közben átölelhettem, hogy csókolóztunk közben, csókolta a nyakam, a fülem, átölelt. Finom ritmusban. A lovagló azért nem jó, mert azonnal tövig benyomja és utána csak kapkodja a levegőt a lány, esetleg akkora fájdalmat érez hogy leugrik és "ma már hagyjál békén" hangulat jön létre. Misszionáriusban ha már belejött a lány, a lábával átölelheti a fiút, felhúzhatja a lábait stb, ezzel egyre mélyebb lehet az aktus is. Szerintem. De ez csak az én véleményem.
2011. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat.. :)
2011. máj. 31. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
misszionárius a legjobb először!!
2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!