Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Lefeküdnétek vele?

Lányok! Lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Osztálytársammal már egy éve nagyon jól elvagyunk, bár nem járunk.. De mindenki azt hiszi, hogy eggyütt vagyunk mert úgy viselkedünk. Ő már többször megkérdezte tőllem, hogy miért nem járok vele, én mondtam neki, hogy nem szeretném ha a barátnőm látná, hogy eggyütt vagyunk miközbe ő szerelmes a fiúba. És feltett elég érdekes kérdéseket.. "És nyáron esetleg lenne esélyem?" Mondtam neki hogy talán. A következő kérdése az volt:"És az is megtörténhetne?" Mondtam neki, hogy nemtudom lehet. Erre ő mondta, hogy jó lenne.


Ezzel most nem azt akarom kérdezni hogy ÉN le -e feküdjek vele, mert azt majd én azt eldöntöm,hogy mi lesz. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy TI mit tennétek:) !! Köszi a norma válaszokat(K):'D

(Jah és inkább lányok, ti válaszoljatok már, de mondjuk fiúk ti is írhattok:DDD)

15/L


2011. jún. 8. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal soha, vagy csak nagyon kivételes esetben! Ciki lesz később!
2011. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Arra már énis gondoltam, hogy utánna hogy fogok a szemébe nézni.:/ De ahogy ismerem nem b@sztatna vele..(:
2011. jún. 8. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Figyi, szerintem akkor se! :) Akkor inkább kezdjetek el járni. És ha több hónapot el van veled, akkor nem baj, ha egy idő után szexeltek is! :) Fontold meg! Tényleg!!!

2011. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni, és ha megteszed, elárulod a barátnődet, és ribanc leszel!
2011. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feküdnék le vele, fel se merülne ilyen bennem, mert van józan eszem.
2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként elárulok neked valamit: azokat a csajokat, akiket így be lehet dumálni az ágyba, nagyjából ennyire is értékeljük! Ezt vedd bele a mérlegelésbe
2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Akit ilyen könnyen be lehet beszélni az ágyba, az annyit ér a szemünkben és csak annyira is való. :)
2011. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma inkább a magyar helyesírási szótárral feküdj le, mert ahhoz már bőven megértél...
2011. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 k4lm0p1r1n ***** válasza:
én 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki történetesen az osztálytársam, és én vettem el neki. :) ha normális a csávó akkor később semmi konfliktus nem lesz belőle akkor sem ha balul üt ki a dolog.
2011. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!