Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A csajok miért félnek az első...

A csajok miért félnek az első szextől?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 07:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért is féltem, mert elég szégyenlős voltam, és furán éreztem magam attól, hogy levetkőzöm egy fiú előtt. Holott nem korán vesztettem el, 19 voltam.
2011. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
ekkora fa.szságot abszolút nem fáj legalábbis nekem nem.Csak jól felkell izgatni a lányt és nem fáj.
2011. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem féltem. Előtte nem éreztem magam elég érettnek rá, ezért nem feküdtem le egy évig a barátommal. így 17,5 voltam, mikor megtörtént. Viszont mire oda jutottunk, kívül- belül ismertük egymás testét, tudtuk, mi a jó a másiknak, hogyan szerezzünk örömöt... És a legfontosabb, hogy fülig szerelmesek voltunk (vagyunk), bíztunk egymásban, és egyáltalán nem féltem a fájdalomtól, mert érezni akartam a Szerelmemet végre úgy is, át akart élni a szerelemnek ezt a fokát is már... Tudtam, hogy a párom mindent megtesz majd érte, hogy nekem a legjobb legyen az 1... És bár eléggé fájt az elején, életem leggyönyörűbb éjszakája volt, amit sose fogok elfelejteni. 20/L
2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9:19, ennyire azért nem vagyunk egyformák.
2011. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
09:19 ez nem ennyire egyszerű. Aki pl. egy hatalmas szerszámmal megáldott pasival veszíti el, annak kb. esélye nincs, hogy annyira flizguljon, hogy ne fájjon. Sőt sokaknak később is fájhat emiatt.
2011. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Smartguy86 ***** válasza:
17%

Fájni annak fáj, akinek anatómiailag olyan a szűzhártyája, hogy a szó szoros értelmében át kell szakítani - nem mindenkinek ilyen.


Akinek ezen kívül fáj, az vagy azért van, mert a fiú nagyon durván tolja be első alkalommal, vagy azért mert nem tud ellazulni (mondjuk mert mindenki azt terjeszti, hogy fájni fog) és a hüvely görcsbe áll - ami ugye természetes reakció, védekezési mechanizmus a pénisz behatolása ellen. Szóval igen, fáj, ha nem úgy állsz hozzá és nem a megfelelően gyengéd emberrel.

2011. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért csinálják mégis? Hmmm. Hát alap hogy szeretet, meg fiú stb.


Más meg egyrészt így ők lesznek a középpontban, mert ugye azon van a hangsúly hogy neki jó legyen. Lányok amúgy is szeretik a figyelmet.


Kettő meg hogy úgy általában rossz dolgot csinálni valahol jó is, olyanokra gondolok amikor eltölt adrenalin meg jó érzés. Vagy hogy a fájdalom ellenére megcsinálta, és ettől erősebb.

2011. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bírom azt, aki általános igazságokat akar megfogalmazni a fájdalommal kapcsolatban. A fájdalom rengeteg mindenen múlik, az éppeni pszichés, lelki állapottól kezdve, a felizgultságon át, a fizikai tulajdonságokig. Hiába lesz valaki ellazulva, és benedvesedve, ha egyszerűen anatómiailag, akár szűzháryta, akár a hüvely méretéből adódóan szűk. Van olyan nő, akinek még a szüzesség elvesztése után jóval is több izgatásra van szüksége, mert alkatilag szűk. Szóval azért nem elég ennyi, hogy felizgatjuk és akkor biztos nem fog fájni...
2011. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt, még kb. az 5. alkalommal is. :( Viszont nem véreztem.
2011. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kicsi Béka válasza:
100%

Most gondolj bele nem a fiú az akibe bemegy "valami" hanem a lány. És mivel nekünk kell ezt megtenni befogadni valakit, így félelmetessé válik az egész.

16/L

2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!