Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hát miért van az, hogy nincsen...

Hát miért van az, hogy nincsen rendes párkapcsolatom? A barátommal állandóan veszekszünk :bolhából elefántot csinál. Ez nagyon idegesít.23 éves és még nem volt lánnyal. :/ én 16 éves vagyok szilveszterkor töltöm a 17 et.

Figyelt kérdés

nem tudom mit kezdjek azzal hogy hozzá érek megcsókolom és rögtön erekciója lesz .

2 hónapja vagyunk együtt de én nem neki akarom odaadni magamat.

mellesleg még én is szűz vagyok...

Segítsetek lécí....

köszi:Iddi


2011. jún. 9. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért is vagy vele együtt ha nem szereted? Ráadásul tutira veszed, hogy szex se lesz de azért hülyíted? Szűzk*rvának szokták hívni az ilyen lányokat.


Hagyd el, ne hülyítsd tovább.

2011. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert itt töltöd az idődet, egy rossz kapcsolatban. Keress más fiút. Olyat akit valóban szeretni tudsz.
2011. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba ne hülyítsd nagyon nem szép dolog tőled. Tudom, hogy nem akarod megbántani meg satöbbi, de hidd el ez így sokkal rosszabb mindkettőtöknek.
2011. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi van, h nem tetszik külsőre a barátod. Hagyd ott, ne hülyítsd szegényt, mert így úgyse fogsz soha belészeretni!
2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!