Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Mit...

Most mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Az elsõ alkalomkor nem véreztem. Azt tudom, hogy van aki nem vérzik, meg van akinek át se szakad legelõször. Es van bennem egy olyan gondolat, hogy lehet még nem szakadt át.

Most van egy pasim, még a szexrõl nem beszéltünk, de majd ha szóba jön akkor ezt, hogy adjam elõ? Mert ha megmondom, hogy már nem vagyok szűz, és majd ha vérezni fogok, akkor nem lesz fura majd neki?


2011. jún. 11. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

simán magyarázd el

miért hazúdnál?

2011. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell bármit is előadni? Még semmi se történt, de már azon gondolkodsz, hogy fogod kimagyarázni.


És ha fura lesz neki?

Legfeljebb azt mondod, hogy az ő farka nagyobb, mint az előző barátodé, ezért véreztél. Hidd el, nem fogja zokon venni. :)

2011. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondd el őszintén. Ha már érett és tapasztalt akkor biztosan tudni fogja, hogy miről is van szó. Ebből nem lehet gond.
2011. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hat.de amugy egykerdes.igaz nm muszaly verezni mikor elveszted..?mert en nmvagyokszuz.s nm egyszer sexeltam azota..s nm vereztem s szerintem ez tiszta normalis..mivel sportolokis.bocs ha nm nagyon talal a kerdesre.
2011. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond el neki hogy már nem vagy szűz.

1általán nem lesz fura neki.Esetleg csak akkor ha túl fiatal vagy még.

2011. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Az elsõ alkalomkor nem véreztem. Most van egy pasim" -> először nem volt pasid?
2011. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
volt, de gondoltam, ez magától érthetõdik :D
2011. jún. 14. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan az is, hogy csak egyszer ...ott meg. Naja.
2011. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!