Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mien erzes mikor elmesz/elelve...

Mien erzes mikor elmesz/elelvezel? Mas maszturbalaskor, mint sexnel? (lanyoknal ertem)

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 16:10
 1/7 anonim válasza:
nekem apum mesélte, hogy a fiúknál és al ányoknál az a különbség, hogy míg fiúknál az adrenalis teljesen elönti az agyat, addig a nők agya egy pillanatra teljesen kikapcsol, ez nyilván régen volt fontos, hogy a férfi ilyenkor is tudja érzékelni a bajt blabla. hát én lány vagyok és amikor elmegyek, huu hogy írjam le, mintha folyamatosan csikiznének de ilyen kellemesen, egy pihével és a végén pedig kigyulladnak a fények és tádám úgy érzem, hogy minhden szép és soha semmi baj nem érhet:D de ezt meg kell tapasztalni. amúgy szexnél még lehet jobban is élvezed mivel más csinálja bár a végső stádium így is úgy is ugyanaz:D
2011. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

20:52 :D ez nagyon aranyos, jól leírtad, úgy, ahogy csak egy lány élheti át, egészséges szexualitás van benned

és tök jó, hogy apukáddal ilyenekről tudsz beszélgetni


szerintem más, ha a szerelmeddel csinálod, akiben bízol, mert ott ad egy többletet, hogy ott a másik, sokkal jobban jelen van ez az érzés, hogy nem érhet semmi baj, de persze tényleg csak akkor, ha teljesen bíztok egymásban és szeretitek egymást

meg ott van az is, hogy örülsz az ő örömének és hogy azt te csináltad, örömet tudtál neki okozni,

ha jó a kapcsolat, akkor a szex még közelebb hoz, de ha korán mentek bele, akkor el is távolíthat

valahogy ennek a két ember fizikai és lelki összeforrásának kell lennie és ez nagyobb örömet, katarzist okoz, mintha csak szimplán izgatod megad

2011. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem pl. sokkal intenzívebb mikor párommal vagyok együtt.


Elönt a forróság, nem hallok és nem látok, borzasztó jó érzés amit leírni nem igazán lehet, amit lehet írni (amit a biológia tankönyvek is megmagyaráznak), hogy összehúzódik ritmikusan a méh, a hüvely plusz kapsz egy hihetetlenül intenzív érzést hozzá ami átjárja a tested.


De én pl. addig nem tudok elélvezni sose ameddig a barátom el nem megy, onnantól kezdve ahogy érzem, hogy lüktet, annyira beindulok, hogy szinte azonnal. Ez ilyen furi dolog nálam, de ez van, mindenkinél másként működik. De amúgy, mindkét pasimnál így volt.

2011. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De jó nektek csajok. Én még sosrm élveztem el. :( Még rendesen felizgulni sem tudok, mert feszült vagyok. :( Gratula nektek..
2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha a méh összehúzódik, az baromira fáj, szóval az nem történik orgazmuskor,

az agyban cikáznak az elektronok és egy pillanatra kihagy minden

2011. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb ideig tart szex közben és olyan intenzív általában h ugrok egyet :D. De érdekes utána kb negyed órával elkezdek a derekamban, hasamban érezni egy ilyen bizsergető érzést. Határozottan finom csak fura h így kihat :)
2011. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azé szivesen lennék csaj h kipróbáljam XD
2011. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!