Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen ideális elveszteni...

Hány évesen ideális elveszteni a szüzességét egy lánynak?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyok a barátommal. Én 16 vagyok, ő 17. Nagyon szeretnénk már együtt lenni, csak az én anyukám folyton azt mondja hogy még korai. De nagyon nehezen bírunk már magunkkal...Ilyenkor mi a teendő?
2011. jún. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha anya nem engedi, és nem akarsz vele összeveszni akkor ne szexeljetek még. Majd szexelhetsz még egész életedben, nem maradtál le semmiről! 28 F
2011. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem korhoz kötött, hanem helyzettől függő!
2011. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez nem életkorhoz van kötve...Attól mert valaki például 18 éves, és még szűz, nem kell az első szembejött emberrel ágyba bújni, csak azért, mert "már 18" és "még szűz".

Azt akkor kell csinálni, ha megtalálja az ember az ahhoz megfelelő másik embert.Ha 20 évesen,akkor 20,ha 25,akkor 25 évesen.

Kivéve persze ha a lényeg az, hogy elmondhasd magadról,már láttál férfit...

2011. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 alatt nem látom értelmét, a legtöbb kamasznak, tininek nulla agya van, tisztelet a kivételnek. Ha te úgy érzed, hogy képes vagy felelősséget vállalni, és mindennel tisztában vagy, és úgy érzed a barátod az igazi, aki ezt megérdemli, és hosszútávon is együtt lesztek, akkor vágjatok bele. De ezt neked kell tudni. Ha nem bírtok magatokkal, van petting is ám....
2011. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha szeretitek egymást és tisztába avgytok mindennel akkor nyugodtan :)

én 15 voltam és barátommal pont 6hónaposak voltunk. édesanyám scak 2 hónapra rá tudta meg és nem harapta le a fejünket sőőtt kifejezetten örűlt neki azóta is együtt vagyok a barátommal nemsokára 2 éve :)

16/L 20/F :)

2011. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!