Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy sosem lesz orgazmu...

Lehet, hogy sosem lesz orgazmusom?

Figyelt kérdés

19/L vagyok,még szűz. 3 hónapja vagyok együtt a barátommal,most már mindjárt sor kerül az első alkalomra is,de még sosem vot orgazmusom. Többször kinyalt már,és ujjazott jó gyorsan 2 ujjal is, nagyon jól esik, sikongatok,nagyon kívánom őt, de mégsem volt még soha orgazmusom,ezért félek,hogyha lefeküdnék vele,akkor sem lenne,akkor "kiábrándulna" belőlem...

Szerintetek mit lehet tenni ebben az esetben?


2011. jún. 19. 19:08
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
A barátod béna.
2011. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
szinleld akk :D
2011. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem ezen ráérsz aggódni akkor, ha már túl vagytok rajta... de akkor sem érdemes, össze kell szoknotok, és idővel sztem tuti lesz. :)
2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca.. ***** válasza:

magadnak megy?

ha nem akkor először azt gyakorold:D

2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
maszti hogy megy?
2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 éve gyakorlom,jó érzés, zsibbadok,lábam remeg,fülem bedugul, fehér "lé" folyik ki belőlem és ennyi:/ Akár ő csinálja,akár én magamnak :S
2011. jún. 19. 19:15
 7/10 anonim válasza:
sztem tartstál egy kis szunetet, lehet megszoktad hogy ilyenkor orgazmusod van csak nem tunik fel, mert annyira megszoktad,és elfelejtetted első alkalommal milyen volt
2011. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De első alkalomtól kezdve csak ennyi, nem az a hűha,de jó érzés,mint amilyennek elmondják,de köszönöm az összes hasznos választ! :)
2011. jún. 19. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
menjetek a p*csába már a kib*szott pettingjeitekkel. látod, ha nem pettingeltél volna nem járna ezen az agyad. meg ha annyira kívánod őt, mért nem engedted magadba elsőre? ez csak megöli az első sex élvezetét.
2011. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi újság a barátoddal? Sikerült elérned az orgazmust vele vagy egyedül?
2012. okt. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!