Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örökké szűz maradok?

Örökké szűz maradok?

Figyelt kérdés

A suliból, faluból már mindenkinek van pasija, és már a barátnőim közül senki se szűz. ha találok egy rendes fiút az meg azt mondja hogy nem vagyok az esete stb. stb. Most mit tehetnék? -> Már nagyon kívánom a szexet!!! :((

17L


2011. jún. 20. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Én szívesen megoldom a problémádat ;)

Viccet félretéve, ha nemcsak a legjóképűbb fiúkkal állnál szóba, hamarabb változna a helyzet.

2011. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fivatbol kivánod te a szexet.az gáz ha valaki csak azrt szexel nehogy ö legyen az egyetlen szüz.nem tudom mi ez a nagy hepaj a szex körül.jó meg minden,de ne divat legyen már.majd ha jön a rendes pasi azzal megtörténik.csak azért hogy tuless rajta,vagy ne szoljanak meg nem érdemes senkivel lefeküdnöd...
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
divatbol*
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem is azokkal állok, az ilyenek azthiszik magukról hogy ők a legszebbek a világon stb.stb. egyszóval nagyképűek...
2011. jún. 20. 11:40
 5/29 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: cikiznek azért mert szűz vagyok.! csak úgy megejtem..
2011. jún. 20. 11:41
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Megdugjalak?
2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon buta vagy, ilyen nő nem is kell senkinek, legalább is értelmes fiúknak nem.

Büszkének kéne lenned hogy te még szűz vagy, nem pedig szégyellni. Szégyelljék magukat azok akik már 14 évesen végigkúratták magukat a fél várossal.

2011. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor te meg mond nekik hogy te legalább nem fogtál több f4szt életedbe mint kilincset.tessék...midnekit cikiznek vaalmiért...engem is cikiztek mindenért meg hogy ronda vagyok,idiota stb.na és mégis én vagyok az akinek tartos párkapcsolata van nem nekik...akkor kiben is van a hiba?!
2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csodálkozz azon hogy a rendes fiúk vissza utasítanak.Egy normális fiú nem csak a szex miatt fog veled

össze állni.Te pedig arra hajtasz, akkor keres valaki olyat

aki lefekszik veled egy buliba felszedsz valaki aki vonzó

számodra és lefekszel vele.

Ennyi ha csak az kell ahhoz nem kell rendes fiú.

Lehetőleg ne faludból válasz mert abból csak pletyka lesz.

2011. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell így ráparázni. Sok fiút az rémiszt el ha görcsös vagy...megérzik.

Én 20 évesen vesztettem el, és gáz? Nem. Mert a megfelelő emberrel voltam, érett voltam rá...stb.

18 évesen én is kétségbe voltam esve, de azért sosem jutott az eszembe, hogy "megdugassam" magam valakivel. Szerintem ennek értéknek kéne lenni, nem tehernek. :D

2011. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!