Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy ha tizenvalahány évesen veszted el, akkor meg fogod bánni, blabla. Csak én gondolom úgy, hogy nem az számít, mikor hanem, hogy kivel?

Figyelt kérdés
persze, én sem azt mondom, hogy 14 évesen kell elveszíteni, de miért szidja mindenki a 16 évesek, hogy miért csinálják már ilyen korán? Ember, ő is lehet kíváncsi, persze hogy kipróbálja. És ha még tetszik is neki, jó, hogy csinálja nem? Sokkal fontosabb, hogy kivel csinálod, mint hogy mikor. Vagy? Mert azt még megértem, amikor azokat szidják, akik azért dugnak, mert attól lesznek "menők", és közbe csak 15 évesek meg ilyenek, de arra is lehetne gondolni, hogy olyanok is vannak, akik szeretik azt a személyt akivel csinálják....
2011. jún. 22. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én alig vártam,hogy végre túlessek rajta. Nem kell túlbonyolítani. Az ritka kincs,hogy az ember azzal veszítheti el,aki ugyanúgy viszontszereti.Nem tart semmi sem örökké.
2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert irigykednek rájuk, mert ugye nem mindenki volt ám olyan sikeres a másik nemnél, pedig ő is nagyon vágyott a szexre és felőrölte az évek alatt...
2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem természetes.

13 évesen én örültem, ha elhívott fagyizni egy fiú, és megfogta a kezem.

16 évesen nagy izgalmakkal vártam az első csókom

19 évesen volt nekem az első...és nem bántam meg.


Szerintem jó ezekre a "lépcsőfokokra" várni :) Plusz ha 14 évesen már szexelnek, 25 éves korukra totál kiégnek...lást a sok "biszexuális" 16 éves, szerintem azért próbál ki mindenféle extremitást, mert a normál szex már nem elég izgi.


Természetesen akinek nem inge ne vegye magára. :S

2011. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én a 16 évet nem tartom korainak, de azt aki ennél előbb veszti el a szüzességét azt nagyon is, hogy nem tartom normálisnak.

én 17 éves voltam mikor megtörtént és így volt teljesen jó.

2011. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Több 20 év alatti csaj is elveszthetné. Jelentkezni nálam lehet.
2011. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szal te engedni fogod majd a kislányodnak hogy 14 évesen veszítse el a szüzességét, ja várjál, nem mert akkor már 12 év lesz az ideális. Már bocs, de ebben a korban nagyon felelőtlenül tudnak dönteni, még gyerekek!!! Tetszik neki? És akkor mi van? Ha a gyereked a konnektorba fog nyúlkálni vizes kézzel mert tetszik neki akkor engedni fogod? Aztán honnan tudod hogy az a ember az igazi? Meg hogy ő viszont szereti e miközben a kislány 14 évesen meg van vakulva a szerelemtől... Igaz vannak olyanok akik azért támadják őket mert irigyek. De a többség úgy gondolkodik ahogy én és azért támadják őket...


19/F

2011. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

És 19 évesen, még mindig szűzként honnét tudja, hogy "Nah, ő az igazi!". Ezt nem lehet előre megmondani.

Egyet kell, hogy értsek a kérdezővel. Szerintem sokkal szerencsésebb, ha valaki 16-17 évesen veszti el, azzal, akit akkor mindennél jobban imád. Miért ne, ha biztos a dolgában? Jobb, mintha ott lenne majd 19-20 évesen, azt se tudja, mit hogy csináljon, mert soha életében nem szexelt még, nincs semmi tapasztalata e téren.

És egyébként is, a tinédzser kor miről szól, ha nem arról, hogy ismerjük meg a világot, és tapasztalatot szerezzünk?

2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, igen, mert a kis 14-16 évesek már komplett felnőttek, hisz egy csomó filmben már megmentették a világot! Persze, belülről így tűnik, értemén, csak egy kicsit tovább kéne látni az orrotoknál.


Ja, vannak azok is, akik szerelemből csinálják, csakhogy:

- Mennyi az ilyenek aránya a korosztályban?

- Elég könnyű elcsavarni egy kamaszlány fejét, és elhitetni vele, hogy ő szerelmes...

- De ettől nyilván vannak olyanok, akik tényleg felelősséggel csinálják, meg minden. Nos, nem velük van a bajunk... de ha a sok koránál érettebb mindentudó okos tinigyermek még erre sem képes rájönni magától, akkor valószínű, hogy pont szexelni kéne nekiállniuk.


Hmm, ha tetszik neki, akkor csinálja? Jó az a konnektoros példa, én erre a szabadesést szoktam mondani: nagyon szomorú, hogy egyesek csak annyit fognak fel az egész szexualitásból, hogy "jó érzés". A szabadesés is "jó érzés", hát akkor gyerünk, rongyoljatok fel a panelházak tetejére, és ugrás! Jó lesz, meglátjátok. Ja, hogy utána szétplaccsantok a beton? Hát igen, vannak bizonyos következményei. Ahogy a szexnek is. De ha nem olyan látványos, mint egy szétplaccsanás, akkor már nem veszitek észre. Ez is a nagy érettségre vall.


Nehéz lesz, de fogadjátok el, hogy nem ti vagytok a világ közepe. Igenis vannak nálatok idősebb, tapasztaltabb, okosabb (a három nem feltétlenül egyenlő) emberek, akiknek jó tanácsaik vannak. Én is voltam ilyen korú nem is olyan rég, és én is mentem a magam feje után sokszor, és most már belátom, hogy nem a legjobban döntöttem, hallgathattam volna másra. Lehet, hogy a rendelkezésre álló adatok alapján az tűnik jónak, amit te gondolsz, de valószínűleg másnak több adata van, jobb módot tud ajánlani. Nem leszel tőle kevesebb, ha segítséget kérsz. Nem kell mindent kipróbálni. Aki szerint mégis, az kezdheti a szabadeséssel.

2011. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

20.00 válaszoló


1. a jó büdös életbe nem elsze gyerekem, mert

a)semmi türelmem hozzájuk

b)ritka hülye vagyok hozzájuk


2. ha mégis úgy hozná a sors, hogy gyermekem lesz, nem fogom tiltani mindentől, mint ahogy rengeteg szülő teszi a mai világban. persze nem azt fogom neki mondani, hogy hééj csináld csak nyugodtan... de a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

pl.: az én apám azt mondta, hogy nem zavarja, ha iszok, bulizok stb., csupán annyit kért, hogy mindig szóljak neki, és ne legyek holtrészeg. így, hogy meg van engedve, már nem csábít annyira, hogy minden hétvégén 15 éves létemre leigyam magam, sőőt... egyáltalán nem iszok, még akkor sem ha mindenki más megetszi. cigi dettó.

És mielőtt még bárki elkezdené szidni az édesapámat, szerintem nagyon jó szülő, és nem csak azért mert mindig töm pénzel, meg mert sokmindent megenged... de ugyanakkor, megtanít felnőni is, azzal hogy engedékeny.

Példa: szilveszterkor csináltam egy kisebb bulit, csak közeli barátokkal, persze én voltam a házi gazda, apámék is tudtak róla, sőt ő vette meg a piát. Életemben először voltam részeg (és el is meséltem neki, ő meg csak röhögött) azóta nem iszok. Mert érted hagyja, hogy én fedezzem fel ezt a k*rva világot. Mert most mondhatja nekem, hogy a másnaposság k*rva szar, de úgyse hiszem el addig amíg ki nem próbálom. nyilván nem bíztat rá, de látja hogy megbízhat bennem és nem csinálok hülyeséget, mert tanulok a hibáimból...

3. elnézést, hogy eltértem a témától

2011. jún. 22. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:

engem tiltottak mindentől.Mi lett belőle?Rengeteget tudtam hazudni,hogy órákra,percekre boldog lehessek. Semmi bizalom nincs anyámban,sosem volt és sosem lesz.Soha nem lehetett vele semmiről beszélgetni,mert mindentől tiltott.De mégis jól sikerült megszerveznem a szerelmi ügyeimet. Azt, meg hogy mikor veszítettem el és kivel, arról sem fog természetesen sosem tudni. Fogalma sincs az életemről.

De azt bizton állítom, hogy ha nekem lesz gyerekem,én mindent másként csinálok,el fogom érni,hogy legyen és meg is maradjon a bizalmunk kettőnk között.Nem fogom a járástól eltiltani, de biztosan óva intem majd attól, hogy 14 évesen szexeljen. Ha már tudom, hogy tudja,hogyan kell védekezni, és ismerem a barátját akivel jár, bizony el fogom engedni hozzá.

2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!