Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a 25 éves...

Hogy mondjam meg a 25 éves barátomnak h 1× voltam fiúval és lehet akkor sem veszitettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok 25 éves a barátom tavaly nyáron próbálkoztunk a barátommal de fájt és sikerült 1×behatolnia de a végére ugy begörcsöltem h már semmi nm ment! Félek ha most 1ütt leszek a mostani barátommal vele sem fog működni! Mit tegyek? Félek h beégek :(
2009. márc. 25. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Így.


De amúgy legyél nyugodt, nincs mitől félned - már ha a mostani tényleg szeret.


Mert ha igen, akkor mindenféleképpen csak örülni fog, hogy szűz vagy, és semmi ezzel kapcsolatosat nem fog rossz néven venni.


Te meg egyszerűen lazíts, és nyugodj meg, ne gondolj semmire, csak rá, és hogy milyen jó, hogy együtt vagytok. Máris menni fog.


Szóval egy a lényeg: dobd ki a kukába ezt a "félek, hogy beégek" attitűdöt, és máris nem fogsz beégni. :)

2009. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd hatolt akkor nem vagy szűz. Pont. És nyugodtan mondd meg neki... Gondolom nem olyan lányt szeretne akin már végigment mindenki és már profi szinten űzi... Az első elég nagy százalékban fáj a lányoknak szóval ez nem olyan rendkívüli... A másodikra már van esélyed, hogy sokkal jobb lesz. Ezen kívül ha most mással vagy akkor az előzőt nem szerethetted annyira, hiszen akkor vele lennél.. És ez ilyenektől is függ... Tanulj meg ellazulni. Különbenis ha nem mondod meg akkor is kiderül... Ez nem egy ciki dolog. Meg a kapcsolat alapja az őszinteség, bár ebben az esetben nem kéne neház dolognak lenni, hiszen semmi szégyellnivalóról nincs szó. :)
2009. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ezt, amit ide leírtál, ennyi az egész. Ha valakinek odaadod magad, abban jó ha megbizol, és felesleges hazudozni...Ha beégnél, akkor ez a barátod nem érdemel meg....
2009. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így: 1× voltam fiúval és lehet akkor sem veszítettem el a szüzességem.


Amúgy csak nyugi, viszonylag kevesen halnak bele.

2009. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Két pont között legrövidebb út az EGYENES.

=Őszinteség+Lazaság!

Menni fog!

:-)

2009. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a téma korántsem égő. Imádom hangoztatni, hogy csak a 15 éves emós huligánoknál ciki az ilyen. De ebbe nem megyek bele, órákig tudnám szidni őket.


Egyszerűen megbeszéled vele, hogy volt egy ilyen alkalom, amikor elvesztetted a szüzességedet, de annyira fájt meg görcsöltél, hogy azonnal vége is lett. Kíméletes lesz veled és megértő. Én legalábbis tuti az lennék. Hidd el, nem gáz. Annál szebb érzés lesz, hogy vele viszont sikerül!


F/18

2009. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :$ Sokat segitettetek és adtatok némi önbizalmat is! Sokat nm veszthetek maximum időben kiderül h jelentek neki annyit h ezek után is képes szeretni-e
2009. márc. 25. 21:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor a második már sinen van ha laza vagyok és ő tud rola:$??? Nagyon fogok vérezni? És egyártalán mennyi ideig?? Órákig vagy csak az aktus után 1 picit és kis időt?
2009. márc. 25. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha normális, odafigyel rád, akkor nem nagyon fogsz vérezni - és fájni is csak kicsit fog, esetleg. De ha igazán el tud bűvölni téged, akkor sok mindennel fogsz majd törődni, csak fájdalommal nem :-)
2009. márc. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
becsapja a lompost,nyugivan
2010. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!