Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez okozhat nehézsé...

Szerintetek ez okozhat nehézséget? Ha igen, hogyan tudnék tenni ellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy lánnyal, tök jól megvagyunk, meg minden. Ő még szűz, velem tervezné az elsőt, de egy picit aggódom, hogy valami nehézség fog adódni, mivel az átlagosnál vastagabb a hímvesszőm (5,2 cm).(Légyszi normális válaszokat!) 18/F
2011. jún. 25. 18:16
 1/4 anonim válasza:
100%
előjáték, minél több ;D esetleg síkosító...?
2011. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-sok előjáték

-nagy figyelmesség

-sikosító

2011. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Aranyos, hogy emiatt aggódsz. Biztos szereted a lányt :)

Hosszú előjáték, síkosító ahogy már előttem írták. Ja és lassan hatolj be. Biztos hogy fájni fog neki, de túl fogja élni. Később meg már nagyon is élvezni fogja veled a szeretkezést.

2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vikotrot ***** válasza:

Jaja. Tényleg fontos, hogy a végtelenségig felizgasd.Persze azokon a határokon belül, amit ő még megenged. De egy kis ruhán keresztüli maszti belefér bőven.

És LASSAN hatolj bele. Ha kéri, tartsatok egy kis szönetet(bár sztem megéri elsőre addig próbálkozni, míg be nem megy. Ha nem sikerül, ne féljetek szönetet tartani!De aztán ne felejtsd el újra felizgatni!

2011. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!