Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen gyakran lehet zuhanyróz...

Milyen gyakran lehet zuhanyrózsával masztizni?

Figyelt kérdés

Korábban mindig kézzel masztiztam, a csiklómat izgattam, meg megujjaztam magam. Nagyon jó volt mindig, a csiklóm izgatásával orgazmusom is volt többször. Viszont már olyan sokszor olvastam a zuhanyrózsás módszerről és pénteken készülődtem, egyedül voltam itthon úgyhogy kipróbáltam. Le sem tudom írni milyen érzés volt, egyszerűen fantasztikus. A lábaim remegtek, alig bírtam állni, a hideg kirázott. Azt hiszem ilyen jó orgazmusom még sosem volt.

Ma is masztiztam így, megmondom őszintén nekem így jobb, mint kézzel csinálni magamnak. Viszont olvastam, hogy nem szabad túl gyakran, mert így később ha kézzel izgatom a csikómat (vagy a fiú), nem fogok elélvezni.

Egyáltalán igaz ez? És ha igaz, milyen gyakran szabad zuhanyrózsával masztizni ahhoz, később ne legyen emiatt gond?

16/L


2011. jún. 26. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez hülyeség. :) Én rengeteget csináltam, ezt ugyanúgy eltudok menni, ha kézzel csinálom vagy fiú csinálja. 17/L
2011. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Zúhanyrózsát a fürdéshez használj, és akkor így lehet, hogy lesz egy olyan fiú, aki kielégít!!!

Tudod, nem mindenki szereti, ha büdös a .....!

2011. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Remélem igazad van, első! :)

2011. jún. 26. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Csináld, amikor csak jólesik:)

Én is így szoktam, hihetetlenül jóó:))

2011. jún. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
90%
Ha nem megy a hüvelybe akkor akármikor, de különben csak óvatosan mert a klóros víz árt a hüvely pH-jának.Legalábbis ezt hallottam.
2011. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Én 8 éves korom óta így csinálom, van egy 3 éves párkapcsolatom, ahol minden szex alatt 3-4 szer élvezek el.
2011. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Amíg van melegvíz a bojlerban:)

Szerintem ártalmatlan dolog...

2011. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

"Milyen gyakran lehet zuhanyrózsával masztizni?"


Egész nap benned lehet. Ez komolyan egy kérdés öcsém?

2011. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 vikotrot ***** válasza:
93%
Amíg a szüleid nem panaszkodnak a vízszámla miatt :D
2011. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem valami higiénikus a baciknak kedvező környezetben lévő használt zuhanyrózsával izgatni a puncidat, mert fertőzésveszélyes.

Nem szokott égni, viszketni a pinád?

Esetleg erősen szaglik?

Azért okosan masztizz!

2011. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!