Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szúró görcsös érzést éreztem...

Szúró görcsös érzést éreztem a hüvelyemben. Jelenthati azt is h átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
pasival voltál, vagy feld.gtál magadnak valamit, vagy csak úgy spontán? Mert úgy magától a semmittevésben nem szakad át. :S
2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magától is elszakadhat, pl. egy sportolónál.
2011. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát 7 éves korom óta sportolok vagyis mostanában már csak néha járok edzésre..de amúgy ez 2x volt egyszer maszti után és most torna után..
2011. jún. 29. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél távgyógyítást vagy csak távdiagnózist.
2011. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi így nem nagyon tudjuk megmondani sajna. :S Esetleg ha pasival lettél volna akkor simán tudtuk volna a választ de így sajna nem nagyon tudunk mit mondani. Esetleg nőgyógyász megtudná állapítani passz ennyit tudok mondani bocs...Mert nekem csak úgy volt ilyenben részem, hogy átszakadt a szűzhártyám, hogy egy pasi elvette a szüzességem. Sajna semmi egyebet nem tudok mondani. :-/
2011. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
útálom mikor gyanútlanul sétálgatok az utcán, és átszakad a szűzhártyám..........:D:D
2011. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!