Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi baj lehet, mitől lehet?...

Mi baj lehet, mitől lehet? Megváltozhat ez vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés

Ha ujjaznak nem élvezem és nem is tudok elmenni, ugyanez van szexnél is, ha pedig maszturbálok, akkor is csak úgy tudok elmenni, ha a csiklóm is izgatom.

16/L


2011. jún. 30. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, velem is így van ://
2011. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne mondanod a fiúdnak, hogy a csiklód az érzékeny. Ilyen egyszerű. Ha nem tudod/nem mered, akkor felesleges szexelni vele...
2011. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy másokkal sem megy, amúgy meg normális választ kértem, mert ebből csak az jött le, hogy én vagyok a hibás...-.-
2011. jún. 30. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a hibás: mert nem mondod el a pasinak, hogy hol jó.

A pasi is hibás: fogalma sincs arról, mire való a csikló.

2011. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés, de tegyük fel, hogy én csikló nélkül akarom élvezni, akkor az soha nem fog menni?
2011. jún. 30. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők, akiknek csak a csiklója érzékeny. A pasinak kell türelmesnek lennie. De az is lehet, hogy "szárazon ujjaz" és még nem kívánod eléggé.

Vizsgáld meg, mennyire nedves maszturbáció után. Minimum annyira kell legyél nedves egy ujjazáshoz is.

De lehet, hogy ha a pasi a csiklódat izgatja, és elmész, ha utána megujjaz, elmész vaginálisan is.


Na remélem érthető volt :)

2011. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én igazából abban sem vagyok biztos, hogy lehetséges minden nőnek elérni a hüvelyi orgazmust. De az biztos, hogy ahhoz, hogy ilyen szinteket elérj, az a minimum, hogy a csiklóorgazmust reflexből össze tudd hozni a pasiddal. Mert némely srác annyira töketlen, hogy még azt se tudja elérni.

És ha a barátod már kellőképp ismeri a tested, akkor érdemes ezzel próbálkozni, addig nem lesz sikerélményed és ez kihathat a szexre.

Én pl 4 éve szexelek, és csak az utóbbi fél évben a mostani barátommal aki egy istencsászár az ágyban tudok úgy elélvezni, hogy nem segít rá kézzel, bár én szerintem így is csiklóorgazmusom van, csak másképp érünk egymáshoz.

2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Juujjj de jó kérdés ^^

Én úgy értem el a vaginális orgazmust h "felülkerekedtem" C : de komolyan, ha felüly vagyok (nem lovagló hanem szinte kinyújtott lábakkal) akkor az valami hihetelen jó.

Azér sztem az a fontos h nagyon nagyom szeressétek egymást, mindkettőtök legyen felszabadult és IGEN mondd neki, h mi Neked a jó, h tud Téged a csúcsra juttatni. Sooook sikert. ;3

18/L

2011. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi el lehet érni más orgazmust is, csak türelem kell hozzá. 16 évesen még nem kell bepánikolni emiatt bőven van időd.
2011. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!